App Store Google Play

На Дніпропетровщині рятувальники та волонтери опанували навички з першої домедичної допомоги

08.04.2017 19:00
На Дніпропетровщині рятувальники та волонтери опанували навички з першої домедичної допомоги

З 6 по 8 квітня, на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, для рятувальників проходили навчання з першої домедичної допомоги, які проводить комітет Товариства Червоного Хреста України. Також до заходу були запрошені й волонтери, які бажають співпрацювати зі службою порятунку «101». Сьогодні, 8 квітня, слухачі отримали свої сертифікати про успішне проходження медичних курсів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook начальника ГУ ДСНС Андрія Кульбача.

У більшості випадків життя людини залежить від швидкості та правильності надання першої домедичної допомоги, оскільки її затримка може спричинити загибель постраждалого. Співробітники Служби порятунку Дніпропетровщини щодня ліквідують десятки надзвичайних ситуацій, при яких необхідно не лише протидіяти небезпеці, а й рятувати життя людей, так як не завжди швидка медична допомога приїжджає з рятувальниками одночасно.

Представники Червоного Хреста пояснювали, що під час порятунку життя найголовніше – послідовність, тому, по-перше, перед наданням допомоги слід усунути дію на організм шкідливих факторів, які загрожують здоров'ю та життю людини, оцінити її стан, визначити характер та важкість травм.

Після оцінки стану людини радили виконати необхідні для її рятування дії в порядку терміновості, наприклад, відновити прохідність дихальних шляхів, зробити штучне дихання, зовнішній масаж серця, зупинити кровотечу, іммобілізувати ушкоджені частини тіла, накласти пов'язку тощо, щоб підтримувати основні життєві функції до прибуття медичних працівників.

Поранення, забій, вивих, перелом, удушення, утоплення, електротравми, про все це було розказано та продемонстровано представниками Червоного Хреста на спеціальних манекенах.  

Наразі, фахівці Служби порятунку «101» дуже вдячні колегам з рятувальної справи за надання важливих та необхідних знать, які допоможуть врятувати не одне життя мешканців Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...