App Store Google Play

Дніпряни вийшли на міську «Екотолоку»

08.04.2017 16:30
Дніпряни вийшли на міську «Екотолоку»
Сьогодні, 8 квітня, у Дніпрі проходять суботники. Одними з найбільших локацій акції «Екотолока» стали парк ім. Шевченка та Монастирський острів. Із самого ранку цю територію прибирають працівники Дніпровської міської ради та дві громадські організації – «Кожен спроможен» та «500-річчя реформації в Україні». 
 
«З настанням весни комунальні служби міста постійно прибирають територію Дніпра, проїжджу частину. Цьому приділяється достатньо уваги. А сьогодні проводиться акція «Екотолока» – загальноміський суботник, щоб ще раз привернути увагу містян до того, що чистота в місті залежить не від мера чи його заступників, а від них самих. Головне – не смітити, правильно поводитися з твердими побутовими відходами, не виносити їх на смітники та дбайливо ставитися до всього, щоб місто було чистим і охайним», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко. 
 
За словами заступника директора департаменту – начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики міської ради Ірини Козлової, суботники проходять у різних районах міста. Прибирають у парках, скверах, прибережних та зелених зонах, на прибудинкових територіях тощо. 
 
«Дуже приємно, що до акції приєдналося понад десяток громадських організацій та ініціативних груп. Спільними зусиллями міської влади та громадськості наведемо лад у нашому рідному Дніпрі. Та головне, щоб цей порядок зберігався. Тому закликаємо мешканців не смітити, йдучи на природу, брати з собою пакети для непотребу. Чистота залежить тільки від нас самих», – наголосила представниця мерії. 
 
«Від нашої організації у парку працює понад 50 людей. Щоб усім учасникам суботника було веселіше працювати, організували музичний супровід із діджеєм та ведучим. Прибираємо сміття, листя, фарбуємо лавочки, щоб парк засяяв чистотою і тут було приємно гуляти», – зазначила прес-секретар ГО «Кожен спроможен» Юлія Гутшабес. 
 
Працівниця департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Ганна Романовських розповіла, що при нагоді завжди бере участь у міських суботниках. «Прибирання після зими корисне не лише для довкілля, а й для людини, адже це – фізичне навантаження та ще й на свіжому повітрі. Тому із задоволенням долучилася до акції. Разом зі співробітниками наводимо лад у парку Шевченка. Головне - відчути і показати власну відповідальність за чистоту рідного міста», – зазначила Ганна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...