App Store Google Play

Дніпряни вийшли на міську «Екотолоку»

08.04.2017 16:30
Дніпряни вийшли на міську «Екотолоку»
Сьогодні, 8 квітня, у Дніпрі проходять суботники. Одними з найбільших локацій акції «Екотолока» стали парк ім. Шевченка та Монастирський острів. Із самого ранку цю територію прибирають працівники Дніпровської міської ради та дві громадські організації – «Кожен спроможен» та «500-річчя реформації в Україні». 
 
«З настанням весни комунальні служби міста постійно прибирають територію Дніпра, проїжджу частину. Цьому приділяється достатньо уваги. А сьогодні проводиться акція «Екотолока» – загальноміський суботник, щоб ще раз привернути увагу містян до того, що чистота в місті залежить не від мера чи його заступників, а від них самих. Головне – не смітити, правильно поводитися з твердими побутовими відходами, не виносити їх на смітники та дбайливо ставитися до всього, щоб місто було чистим і охайним», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко. 
 
За словами заступника директора департаменту – начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики міської ради Ірини Козлової, суботники проходять у різних районах міста. Прибирають у парках, скверах, прибережних та зелених зонах, на прибудинкових територіях тощо. 
 
«Дуже приємно, що до акції приєдналося понад десяток громадських організацій та ініціативних груп. Спільними зусиллями міської влади та громадськості наведемо лад у нашому рідному Дніпрі. Та головне, щоб цей порядок зберігався. Тому закликаємо мешканців не смітити, йдучи на природу, брати з собою пакети для непотребу. Чистота залежить тільки від нас самих», – наголосила представниця мерії. 
 
«Від нашої організації у парку працює понад 50 людей. Щоб усім учасникам суботника було веселіше працювати, організували музичний супровід із діджеєм та ведучим. Прибираємо сміття, листя, фарбуємо лавочки, щоб парк засяяв чистотою і тут було приємно гуляти», – зазначила прес-секретар ГО «Кожен спроможен» Юлія Гутшабес. 
 
Працівниця департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Ганна Романовських розповіла, що при нагоді завжди бере участь у міських суботниках. «Прибирання після зими корисне не лише для довкілля, а й для людини, адже це – фізичне навантаження та ще й на свіжому повітрі. Тому із задоволенням долучилася до акції. Разом зі співробітниками наводимо лад у парку Шевченка. Головне - відчути і показати власну відповідальність за чистоту рідного міста», – зазначила Ганна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...