App Store Google Play

У ЦНАПі Кам’янського відкрився перший в області офіс комунальних послуг

07.04.2017 17:20
У ЦНАПі Кам’янського відкрився перший в області офіс комунальних послуг

Оформлення договору, звірка показників лічильників, отримання довідки про відсутність заборгованості – усі популярні комунальні послуги в одному місці і без черг. Тепер такий сервіс доступний мешканцям Кам’янського. У ЦНАПі міста відкрили перший в області офіс комунальних послуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА.

«Дбаємо про комфорт наших мешканців – наближаємо до людей адмінпослуги. Понад півсотні послуг ЖКГ доступні в одному місці у ЦНАПі Кам’янського. Тут відкрили окремий офіс, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – У 2016-му жителі Дніпропетровщини отримали в Центрах майже півмільйона послуг. За кількістю ЦНАПів та якістю надання послуг область – лідер в Україні».

Аби звірити показники лічильників чи отримати довідку про відсутність заборгованості за воду й тепло, не треба бігати по кабінетах. 55 послуг можна отримати швидко, без черги і в одному місці. У приміщенні ЦНАПу Кам’янського відкрився окремий офіс комунальних послуг.

«В офісі мешканці можуть отримати необхідні документи, довідки, консультації у сфері газо-, водо-, теплопостачання, – розказала директор ЦНАПу Марина Гурська. – Постійно працюємо над покращенням надання адмінпослуг. У нас ще багато нових проектів».

Офіс обладнаний всім необхідним для комфортного обслуговування громадян. Він має чіткий поділ на зони – інформаційна рецепція та обслуговування клієнтів. Тут працюють два адміністратори та 10 представників комунальних підприємств.

Електронна система допомагає розподілити чергу та регулювати навантаження спеціалістів.

Ще один з плюсів – споживачі можуть отримати необхідну комунальну послугу в будь-якій з філій центрального ЦНАПу.

«Офіс комунальних послуг – це приклад, як повинно бути. Позитивний досвід Кам’янського розповсюджуватимемо на всю область. Кожен Центр регіону має працювати за єдиним стандартом надання адмінпослуг», – наголосив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Досвід Кам’янського – приклад успішної роботи єдиної мережі ЦНАП. На початку червня 2016 року дві нові філії відкрилися у Дніпровському та Південному районах міста. Вони обслуговують понад 150 тисяч жителів. Тут надається більше 170 адмінпослуг.

Наразі на Дніпропетровщині працює 53 ЦНАПи та їхні філії: 22 – у районах, 23 – у містах, шість – в об’єднаних громадах та два – у селах.

«В офісі мешканці можуть отримати необхідні документи, довідки, консультації у сфері газо-, водо-, теплопостачання, – розказала директор ЦНАПу Марина Гурська. – Постійно працюємо над покращенням надання адмінпослуг. У нас ще багато нових проектів».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...