App Store Google Play

У Дніпрі за підтримки Бориса Філатова відкрилась виставка митців Київської художньої школи

07.04.2017 21:00
У Дніпрі за підтримки Бориса Філатова відкрилась виставка митців Київської художньої школи

У п’ятницю, 7 квітня, у Дніпрі відкрилась виставка митців Київської художньої школи – Леоніда Берната, Олексія Малих  та Валерія Шкарупи. Експозиція представлена в Музеї українського живопису в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Трьох митців об’єднує техніка, в якій вони працюють, – левкас.

Валерій Шкарупа розповідає, що через особливість техніки процес створення однієї картини може займати 2-3 роки. «З грецької «левкас» – це білий ґрунт. Я працюю в цій техніці на полотні, це дозволяє мені реалізувати всі задуми, але за досить довгий час. У Дніпрі з виставкою вперше, але впевнений, що не востаннє, бо задумів досить багато», – розповів митець.

У дніпровському Музеї українського живопису сьогодні зібралося кілька десятків гостей, які прийшли познайомитись із творчістю митців Київської художньої школи.

«Перша думка, коли я увійшла до зали, була «Вау!». Мені дуже подобаються оригінальні та цікаві роботи митців. На мій погляд, дуже добре, що у нас, дніпрян, є можливість ознайомитися не лише з творчістю місцевих художників, а й що до нас запрошують митців з інших міст», – розповіла відвідувачка Галина.

Виставка працюватиме до 25 травня в Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5-А, 2 поверх).

Леонід Бернат представляє проект «Подорожня карта». Художник поєднує православні, радянські та казково-світські образи, балансує між елітними знаннями і живими враженнями від репродукцій у журналах.

Олексій Малих – майстер живопису та левкасу – представляє скульптурну серію «Ровер для Повітрулі», яка поєднує праслов’янський міф, забутий світ та таємничих істот.

Валерій Шкарупа привіз експозицію «Мангри». Художник говорить про філософію людського буття, емоційно й чуттєво ставить питання, ким ти вийдеш з мікрокосмосу мангрів і що зможеш дати іншим?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...