App Store Google Play

У Дніпрі за підтримки Бориса Філатова відкрилась виставка митців Київської художньої школи

07.04.2017 21:00
У Дніпрі за підтримки Бориса Філатова відкрилась виставка митців Київської художньої школи

У п’ятницю, 7 квітня, у Дніпрі відкрилась виставка митців Київської художньої школи – Леоніда Берната, Олексія Малих  та Валерія Шкарупи. Експозиція представлена в Музеї українського живопису в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Трьох митців об’єднує техніка, в якій вони працюють, – левкас.

Валерій Шкарупа розповідає, що через особливість техніки процес створення однієї картини може займати 2-3 роки. «З грецької «левкас» – це білий ґрунт. Я працюю в цій техніці на полотні, це дозволяє мені реалізувати всі задуми, але за досить довгий час. У Дніпрі з виставкою вперше, але впевнений, що не востаннє, бо задумів досить багато», – розповів митець.

У дніпровському Музеї українського живопису сьогодні зібралося кілька десятків гостей, які прийшли познайомитись із творчістю митців Київської художньої школи.

«Перша думка, коли я увійшла до зали, була «Вау!». Мені дуже подобаються оригінальні та цікаві роботи митців. На мій погляд, дуже добре, що у нас, дніпрян, є можливість ознайомитися не лише з творчістю місцевих художників, а й що до нас запрошують митців з інших міст», – розповіла відвідувачка Галина.

Виставка працюватиме до 25 травня в Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5-А, 2 поверх).

Леонід Бернат представляє проект «Подорожня карта». Художник поєднує православні, радянські та казково-світські образи, балансує між елітними знаннями і живими враженнями від репродукцій у журналах.

Олексій Малих – майстер живопису та левкасу – представляє скульптурну серію «Ровер для Повітрулі», яка поєднує праслов’янський міф, забутий світ та таємничих істот.

Валерій Шкарупа привіз експозицію «Мангри». Художник говорить про філософію людського буття, емоційно й чуттєво ставить питання, ким ти вийдеш з мікрокосмосу мангрів і що зможеш дати іншим?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...