App Store Google Play

У Дніпрі побудують спортивний реабілітаційний центр світового рівня

07.04.2017 15:00
У Дніпрі побудують спортивний реабілітаційний центр світового рівня

Сьогодні, 7 квітня, у приміщенні дніпровської міської ради був підписаний Меморандум щодо створення в Дніпрі унікального реабілітаційно-відновлювального спортивного комплексу з адаптованою інфраструктурою для осіб з інвалідністю за міжнародними стандартами. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Незабаром у Дніпрі розпочнеться проектування масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня для осіб з інвалідністю, в тому числі учасників бойових дій у зоні АТО, за міжнародними стандартами.

"Дніпро переміг у жорстокої конкуренції між містами України. Величезна кількість мерів та губернаторів обіцяли теріторію у моря, в лісі, пропонували співфінансування, йшли на співпрацю і боролися за цей проект. І я пишаюся, що саме нашому місту випала честь взяти на себе такий величезний проект", - зазначив Філатов.

Єдиний масштабний національний паралімпійський центр в Україні наразі розташований на окупованій території в Криму і зараз недоступний спортсменам. Його тренувальна база зіграла важливу роль в успішних виступах українських паралімпійців. Цей центр паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів вважається одним з кращих в світі, тепер подібний сучасний комплекс побудують і в Дніпрі.

"Підписання меморандуму з національним параолімпійських комітетом це перший величезний крок. 12 квітня на черговій сесії міської ради буде винесено питання пов'язане з прийняттям рішення про початок проектування Національного параолімпійського центру в Дніпрі. Виступ Нашої параолімпійської збірної України - це в якійсь мірі успіх Дніпра. Переважно більшість спортсменів паралімпійської збірної наші земляки. Це дало нам право претендувати на будівництво в Дніпрі національного паралімпійського центру", - наголосив Філатов.

Майбутній комплекс розташується в районі житлового масиву Червоний Камінь на площі 35 га. На його створення з бюджету країни вже виділена певна сума коштів. Попередньо крім реабілітаційного центру у будівлі будуть розташовані два басейни, критий тир та зали для заняття всіма видами спорту.

"Цей проект важливий не тільки для всього міста, а й для всієї країни. Цим об'єктом зможуть користуватися не тільки паралімпійці або люди з обмеженими можливостями, а й всі бажаючі, будь-яка людина. Розуміючи значення цього центру у паралімпійському русі ми покладаємо неймовірні надії на Дніпро і на подальшу співпрацю", - наголосив президент Національного комітету спорту інвалідів України  Валерій Сушкевич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...