App Store Google Play

У Дніпрі побудують спортивний реабілітаційний центр світового рівня

07.04.2017 15:00
У Дніпрі побудують спортивний реабілітаційний центр світового рівня

Сьогодні, 7 квітня, у приміщенні дніпровської міської ради був підписаний Меморандум щодо створення в Дніпрі унікального реабілітаційно-відновлювального спортивного комплексу з адаптованою інфраструктурою для осіб з інвалідністю за міжнародними стандартами. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Незабаром у Дніпрі розпочнеться проектування масштабного реабілітаційного комлексу світового рівня для осіб з інвалідністю, в тому числі учасників бойових дій у зоні АТО, за міжнародними стандартами.

"Дніпро переміг у жорстокої конкуренції між містами України. Величезна кількість мерів та губернаторів обіцяли теріторію у моря, в лісі, пропонували співфінансування, йшли на співпрацю і боролися за цей проект. І я пишаюся, що саме нашому місту випала честь взяти на себе такий величезний проект", - зазначив Філатов.

Єдиний масштабний національний паралімпійський центр в Україні наразі розташований на окупованій території в Криму і зараз недоступний спортсменам. Його тренувальна база зіграла важливу роль в успішних виступах українських паралімпійців. Цей центр паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів вважається одним з кращих в світі, тепер подібний сучасний комплекс побудують і в Дніпрі.

"Підписання меморандуму з національним параолімпійських комітетом це перший величезний крок. 12 квітня на черговій сесії міської ради буде винесено питання пов'язане з прийняттям рішення про початок проектування Національного параолімпійського центру в Дніпрі. Виступ Нашої параолімпійської збірної України - це в якійсь мірі успіх Дніпра. Переважно більшість спортсменів паралімпійської збірної наші земляки. Це дало нам право претендувати на будівництво в Дніпрі національного паралімпійського центру", - наголосив Філатов.

Майбутній комплекс розташується в районі житлового масиву Червоний Камінь на площі 35 га. На його створення з бюджету країни вже виділена певна сума коштів. Попередньо крім реабілітаційного центру у будівлі будуть розташовані два басейни, критий тир та зали для заняття всіма видами спорту.

"Цей проект важливий не тільки для всього міста, а й для всієї країни. Цим об'єктом зможуть користуватися не тільки паралімпійці або люди з обмеженими можливостями, а й всі бажаючі, будь-яка людина. Розуміючи значення цього центру у паралімпійському русі ми покладаємо неймовірні надії на Дніпро і на подальшу співпрацю", - наголосив президент Національного комітету спорту інвалідів України  Валерій Сушкевич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...