App Store Google Play

Понад 200 бабусь та дідусів опановують комп'ютерну грамоту в Академії "ШАГ"

07.04.2017 14:20
Понад 200 бабусь та дідусів опановують комп'ютерну грамоту в Академії "ШАГ"
7 квітня очільник Дніпра Борис Філатов побував на одному із занять з комп'ютерної грамоти, які літні студенти Університету третього віку відвідують в Академії «ШАГ». Керівник міста дізнавався, чи піддаються пенсіонерам сучасні технології та які месенджери вони обирають.
 
«Насамперед ми робимо акцент на можливості спілкування. Ми розуміємо, що після виходу на пенсію в людей з'являється велика кількість вільного часу, який хочеться присвятити рідним і близьким. Тому містяни можуть оволодіти тут різними вміннями – від написання електронних листів до використання різних месенджерів», – сказав Борис Філатов.
 
Комп'ютерну грамоту в академії опановують понад 200 бабусь та дідусів. Найстаршій слухачці 85 років. Викладачі літніх студентів кажуть: їхні підопічні вчаться старанно та навіть випереджають програму.
 
Подружжя Котенків не припиняє навчатися й за межами комп'ютерного класу. Федір Котенко із сучасними технологіями поки що не повністю порозумівся, утім каже: за порадою завжди звертається до дружини Лідії. Вона – більш досвідчений користувач.
 
«Я дуже радий, що є така програма. Я прийшов вчитися. Тут пояснюють від самих азів. Я не завжди виконую домашні завдання. Та дружина постійно каже: «Давай, займайся». Це корисно», – розповів пан Котенко.
 
У мерії планують, що протягом року до навчання в Університеті третього віку приєднаються загалом близько 3 тис. пенсіонерів. Він функціонуватиме постійно – без перерви на літо. Безкоштовно зареєструватися на наступні курси всі охочі можуть в районних терцентрах соціального обслуговування.
Нагадаємо, що на початку березня близько 700 студентів поважного віку розпочали новий навчальний рік. На заняттях з права, іноземних мов, психології, мистецтва викладають педагоги 5 вишів. Незабаром в Університеті третього віку відкриють аграрний факультет, де пенсіонерам розповідатимуть про тонкощі ведення господарства на присадибних ділянках.
 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...