App Store Google Play

Криворіжці починають процедуру відкликання депутатів міськради

07.04.2017 13:20
Криворіжці починають процедуру відкликання депутатів міськради

Учора, шостого квітня, представники демократичних сил детально розказали про проблему, яка виникла у Криворізькій міськраді після жовтневих виборів в органи місцевого самоврядування. Так, ініціативна група розпочала процедуру відкликання із міськради депутатів-зрадників. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозріватєль Криворізький.

Представники демократичних сил стверджують: виборців обманули, голосуючи за конкретного кандидата, люди віддали свої голоси і за позицію політичних сил, які цих кандидатів висували.

За словами лідера фракції «Самопоміч» Олександр Макаренко, демократичні сили у складі представників партій ВО «Батьківщина», «РПЛ», БПП «Солідарність», «УКРОП», «Сила людей», «Самопоміч» отримали 35 із 64 місць у «Криворізькому парламенті». Такий розподіл сил міг би повністю забезпечити у місті просування необхідних реформ і потрібного звичайним криворіжцям розподілу міського бюджету.

Проте, як показали події, депутати від від фракцій «РПЛ» і ВО «Батьківщина» вступили у зговір з представниками «Опозиційного блоку», повністю прийнявши їх позицію, голосуючи з ними  в унісон. У результаті уся компанія перебіжчиків була ганебно вигнана із рядів своїх партій, але, не із Криворізької міськради. Зробити це не дозволяв закон.

Залишившись позапартійними, депутати-зрадники створили відповідно депутатські групи «За успішний Кривий Ріг» і «За рідне місто». Так вони продовжують свою діяльність і зараз. Із 35 обраних криворізцями демократичних сил в дійсності залишилось тільки 22. Тому протистояти «Опозиційному блоку» і їх союзникам вони не можуть.

За законом України, має пройти рік, перш ніж можна буде почати процедуру відкликання невиправданих сподівань людей. Цей строк минув у жовтні. Це означає, що у мешканців з’явився шанс позбутися тих, хто підло обманув своїх виборців, довіривши політичним аферистам долю рідного міста на найближчі чотири роки.

Як розказав на прес-конференції лідер фракції «Сила Людей» Юлій Морозов, першим етапом «народної люстрації» є установчі збори, на яких мають бути присутні не менше 300 осіб, готових поставити свої підписи за відкликання небажаних депутатів, і в доказ надати свої паспортні дані.

Потім необхідно знайти як мінімум 50 осіб, які стануть працювати на місцях, збираючи підписи жителів міста, які погоджуються з позицією установчих зборів. За відкликання кожного депутата повинно бути зібрано не менш аніж 2700 підписів з паспортними даними підписантів.

Після цього звернення передадуть у керівничі органи партій, від котрих балатувалися перебіжчики.

Зазначимо, установчі збори з відкликання пройдуть дев’ятого квітня о 11 годині у БК імені Богдана Хмельницького (Покровський район, вул. Ватутіна 33А).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...