App Store Google Play

Громконтроль через суд знизить вартість проїзду в Павлограді

07.04.2017 08:00
Громконтроль через суд знизить вартість проїзду в Павлограді

Громадський контроль намагається у суді скасувати рішення виконкому Павлоградської міської ради про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Громадського контролю.

Ситуація набула таких рішучих дій, тому що міські депутати вирішили не прислухатися до обурених мешканців міста з приводу раптової зміни цін.
Нагадаємо, 25 січня 2017 р. виконком Павлоградської міськради, незважаючи на активні заперечення городян, підвищив вартість проїзду у громадському транспорті, і така послуга стала обходитись мешканцям у 6 грн.

Таким чином,  чиновники у Павлограді порушили пряму норму Закону України "Про доступ до публічної інформації". Пункт 3-й статті 15-й цього Закону прямо передбачає, що "проекти рішень органів місцевого самоврядування повинні бути опубліковані не пізніше ніж за 20 робочих днів до їх розгляду з метою прийняття". Однак, сам проект рішення був  опублікованим лише 3 січня, тобто всього за 14 робочих днів до його прийняття.

Жителі міста були невдоволені цією подією, та зібрали майже 700 підписів (при потрібних 500) під електронною петицією про скасування рішення, проте депутати міської ради, у яких є повноваження, не стали переглядати рішення виконкому.

Врешті-решт Громадський контроль буде домагатися справедливості. Це є спробою змусити чиновників через суди дотримуватися норм закону, і не допускати необґрунтованого підвищення цін на проїзд у містах області.

Засідання за позовом Громконтроля до міської ради Павлограда про скасування рішення виконкому щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті вже призначено на 10 квітня у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області (вул. Дніпровська, 135). Початок  відбудеться о 10.00. Справою займатиметься суддя Зінченко Анна Сергіївна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...