App Store Google Play

Чоловік, який вбив дружину і підірвав будинок, визнав свою провину

07.04.2017 16:00
Чоловік, який вбив дружину і підірвав будинок, визнав свою провину

Учора в міськрайонному суді Павлограда відбулося судове засідання стосовно резонансної справи - вибуху в житловому будинку 18 вересня 2016 року. Мешканець Павлограду визнав себе винним у вбивстві дружини та вибуху будинку. Про це повідомляє видання  5632.

На початку судового засідання судді озвучили результат медичної експертизи щодо стану здоров'я обвинуваченого. Згідно з висновками лікарів, обвинувачений здоровий.

Після дослідження письмових матеріалів справи, які зачитував прокурор, обвинувачений визнав свою провину у вибуху будинку. Як з'ясувалося, у такий спосіб він хотів вкоротити собі віку, але останньої миті вийшов надвір. 

Раніше він визнавав свою провину лише в жорстокому вбивстві дружини. Сьогодні підсудний заявив, що згоден з обвинуваченнями за усіма статтями:

- п.4 ч.2. ст. 115 КК (вбивство, вчинене з особливою жорстокістю);

- п.6 ч.2. ст. 115 КК (вбивство, вчинене з корисливих мотивів);

- ч.2 ст. 194 КК (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху або іншим загальнонебезпечним способом).

Обвинуваченим за цими статтями загрожує щонайменше  від 10 до 15 років позбавлення волі, як максимум - довічне ув'язнення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...