App Store Google Play

Вілкул намагається розхитати суспільство вигаданою енергетичною кризою

06.04.2017 16:20
Вілкул намагається розхитати суспільство вигаданою енергетичною кризою

«Дострибались і доблокувались» - такими словами ввечері 5 квітня народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул охарактеризував боротьбу українського народу проти злочинної влади Януковича під час Революції Гідності та блокаду безконтрольного товарообігу тимчасово окупованих територій, яку вимушеною але необхідною мірою назвав Президент Порошенко.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційну сторінку криворізького політика в соціальній мережі Facebook.

На думку Вілкула, саме через вигнання з України злочинців, в уряді яких Вілкул був віце-прем’єром та унеможливлення тіньових схем безподаткового товарообігу з окупованими територіями у Дніпрі тимчасово припинила свою роботу Придніпровська ТЕС, що належить ПАТ «ДТЕК-Дніпроенерго». 

Водночас, як повідомляють Українські новини, зупинка Придніпровської ТЕС та Трипільської ТЕС (м. Українка, Київська область) відбулося за вказівкою диспетчера ДП НЕК «Укренерго», «у зв’язку з надмірною генерацією» та «з метою заощаджувати та накопичувати вугілля антрацитової групи для проходження річного максимуму». Наведену інформацію також підтвердила і Оксана Єгорова, керівник прес-служби компанії «Центренерго», до якої входить Трипільська ТЕС.

Крім того, в самому «ДТЕК», повідомляючи про тимчасову зупинку зазначили, що за командою диспетчера енергосистеми Придніпровська ТЕС може увімкнутись в роботу, а період вимушеного простою енергетики використають для виконання ремонтів на ТЕС. Згідно з повідомленням самих енергетиків, на сьогодні на складі Придніпровської електростанції знаходиться близько 31 тис. тонн кам’яного вугілля та більше 4 тис. тонн мазуту.

Директор «ДТЕК Придніпровська ТЕС» Сергій Дегтяренко запевнив журналістів, що для забезпечення готовності працювати в енергосистемі України, ДТЕК вже законтрактував велику партії вугілля з ПАР, яке в даний час пливе в Україну океаном.

Таким чином, можна зробити висновок, що українські електростанції виробляють достатньо електричної енергії, тому ті, що використовують дефіцитне вугілля, призупинили з метою економії. Населення і підприємства цього, вочевидь, не відчують. Тільки от нечесні політики вкотре використовують надумані інформаційні приводи, аби займатися популізмом і розхитувати суспільство.

Нагадаємо, Придніпровська ТЕС розташована на лівому березі річки Дніпро. Забезпечує електроенергією Дніпропетровську область, а місто Дніпро - ще і тепловою енергією. Основне проектне паливо - вугілля марки "АШ", резервне - мазут і газ.

Як відзначалося, за три роки з початку війни на Донбасі попри неодноразові пропозиції перевести пальники ТЕС на інші види палива, в тому числі на промислове вугілля, мільйони тон якого добутих на контрольованій Україною території, на сьогодні зберігаються на складах, компанія ДТЕК наполегливо вимагає від Уряду України забезпечити постачання саме антрациту з окупованих територій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...