App Store Google Play

В'ячеслав Мішалов закликав Садового провести незалежне розслідування звинувачень у корупції

06.04.2017 09:40
В'ячеслав Мішалов закликав Садового провести незалежне розслідування звинувачень у корупції

Секретар Дніпровської міськради В’ячеслав  Мішалов оприлюднив офіційне звернення до лідера партії  «Самопоміч» Андрія Садового, в якому наголосив на необхідності проведення чесного розслідування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпровської міськради.

Як зазначає Мішалов, його заява -  це результат спостережень за ситуацією, заручником якої може стати кожен. Політик називає своє становище найчистішої води фарсом.

«Я добре проінформований про всі процеси, які відбуваються у міській раді Дніпра, у фракції та у партії «Самопоміч», - зазначає він.

Своє звернення В'ячеслав Мішалов аргументує тим, що не можна говорити про справедливість, розподіляючи один одного на угодних і неугодних людей. Депутат впевнений, що ті звинувачення, які спрямовані у його адресу, розігруються зрадниками і простими реваншистами.

«Я наполягаю на тому, щоб мені припинили мститися за те, що Дніпро перестав приймати львівське сміття, не підтримав блокаду ОРДЛО та має намір будувати новий аеропорт. Давайте не будемо забувати про те, який внесок і хто з нас зробив у досягнення партійних цілей. Зараз ні в кого немає права ставити свої політичні амбіції вище закону та  вище інтересів людей. Той, хто хоче спекулювати інформацією, що межує з ідіотизмом, та намагається привернути увагу гучними темами та космічними цифрами, повинен розуміти: у місті Дніпрі є люди, здатні відповісти на це звинувачення. І це будуть вже не порожні заяви. Я готовий надати чіткий, підкріплений необхідними документами фактаж, здатний знищити політичні кар'єри тих, хто так ними опікується», - коментує секретар Дніпровської міської ради.

Пан Мішалов закликав голову партії бути розважливим, та приймати зважені рішення, а не слідувати за тими, хто не може змиритися з поразкою своїх амбіцій. Політик впевнений, що переворот у Дніпрі не вдасться ні за яких обставин.

«Проплачені ЗМІ, різного роду провокації та брудна брехня - все це марна трата часу і ваших грошей. Розкачати ситуацію в Дніпрі не вдасться. Тут ми, у першу чергу, патріоти рідного міста, а не заручники чиїхось політичних амбіцій та домовленостей», - додав він.

Насамкінець, політик додав, що надіслав звернення до НАБУ та Андрія Садового. Зараз сам Мішалов збирає факти: «Дуже скоро на прес-конференції у Києві я їх озвучу. Я запевняю, що підігрувати у нинішньому театрі абсурду я не буду. Всі схеми і вся таємниці діячів «Самопомочі» будуть передані журналістам у найближчий час у повному обсязі.  У місті, де так важко вдалося зупинити «русскій мір», реванш не відбудеться. Цього не дозволю ані я, ані свідоме суспільство. За правду буду боротися  до кінця всіма законними методами».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...