App Store Google Play

Чому постільну білизну варто купувати з квитком та чи законно провідники забороняють користуватися матрацами?

06.04.2017 15:00
Чому постільну білизну варто купувати з квитком та чи законно провідники забороняють користуватися матрацами?

Сьогодні, шостого квітня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» начальник відділу вокзалів пасажирської служби регіонального філіалу «Придніпровська залізниця» Іван Леводянський розповів про правила користування постільною білизною у вагонах та ціни на комплекти постілі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«З першого квітня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» встановила єдині фіксовані ціни на комплекти постільної білизни. Так, пасажири плацкарту та купейних вагонів мають можливість придбати постіль за 25 грн, для пасажирів СВ комплект вартуватиме 30 грн. До комплектів постілі у плацкарті та купе входить два простирадла, одна наволочка та вафельний рушник. Постільний комплект СВ має простирадло, підковдру, рушник для рук, рушник для обличчя, дві наволочки та гігієнічний набір, у складі якого: накладка на унітаз, вологі серветки для рук, для взуття, гігієнічні сухі серветки та зубочистки. Тож, різниця у ціні очевидна. При придбані пільгових квитків знижки на постіль не надаються», - говорить Іван Леводянський.

Він також наголошує: у комплект постільної білизни будь-якої категорії, чи то плацкарт, чи то СВ, входять матрац, простирадло та подушка. Хибно вважати, що пасажир сплачує у касі лише за сам «пакунок», який видає йому провідник. Ті особи, які не придбали постіль під час купівлі квитка не мають права користуватися ані матрацом, ані подушкою, ані ковдрою, навіть при використанні власної постільної білизни.

До того ж, на місці, у вагоні, придбати комплект також неможливо. Провідник вагону не має права продати постіль пасажиру. Він уповноважений лише замінювати комплект постілі у тому разі, якщо вона не придатна до використання: волога, з плямами, рвана і тому подібне.

«Бувають ситуації, коли пасажир розпаковує пакет, а в ньому неналежна постіль. У такому випадку, можна звернутися до провідника з проханням замінити комплект. Провідник дістане з резерву чисту постіль і питання вирішиться. Однак варто зауважити, люди дуже часто цю постіль самі ж і псують. З 47-ми тисяч комплектів, отриманих нами у минулому році, п’ять відсотків вже пошкоджено пасажирами», - інформує начальник відділу вокзалів пасажирської служби регіонального філіалу «Придніпровська залізниця» Іван Леводянський.

Начальник також зазначає, прибрати постіль у вагоні після її використання може як сам пасажир, так і провідник. За півгодини до прибуття на станцію провідник має попередити пасажира про необхідність скласти постіль: клієнт або ж відносить її сам провіднику, або ж мусить звільнити завчасно місце, аби її склали за нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...