App Store Google Play

У ДніпроОДА презентували чотири найкращі стартап-проекти конкурсу "BEST INVEST"

05.04.2017 15:30
У ДніпроОДА презентували чотири найкращі стартап-проекти конкурсу "BEST INVEST"

Сьогодні, п’ятого березня, у приміщенні ДніпроОДА відбувся другий етап конкурсу стартапів «BEST INVEST». Чотири жителі Дніпропетровщини надали на розгляд експертній комісії свої бізнес-проекти, перспективність котрих оцінювали потенційні інвестори, працівники Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА та вузькопрофільні спеціалісти. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«У Дніпрі, як і в інших містах України, проводиться конкурс стартапів. Однак порівняно з іншими регіонами на Дніпропетровщині конкурс підтримує облдержадміністрація. З 50-ти надісланих до ОДА заявок були відібрані ті п’ять бізнес-ідей, які, на думку спеціалістів, є найбільш перспективними. Сьогодні чотири представники стартапів презентують свої проекти, експерти ще раз оцінять їх значимість, і вже після цього ДніпроОДА розпочне пошук інвесторів для реалізації бізнес-задумів. До того ж, фахівці ДніпроОДА допоможуть бізнесменам-початківцям правильно оформити усю необхідну документацію для того, аби вигідно подати свій проект інвесторові», - говорить куратор проекту «BEST INVEST», директор державного підприємства «Інвестиційно-інноваційний центр» Олександр Коломійцев.

За його словами, п’ятий проект, який теж був відібраний експертною комісією, наразі знаходиться  в процесі доопрацювання.

Тож, на сьогоднішній день, чотири стартапи претендують на інвестиційне фінансування.

Перший проект пов’язаний зі сферою військової медицини. Його автор – хірург та учасник АТО Тарас Балюк. Ідея проекту полягає в наступному: пришвидшити процес надання медичної допомоги на полі бою, а саме вшити у військову форму бійців джгути таким чином, аби бійці самі мали змогу одразу після поранення зменшити втрату крові.

«За правилами, джгут має накладатися  у перші 30 секунд після поранення, в іншому випадку людина може загинути. Однак джгут для початку треба розпакувати, а потім безпосередньо накласти на рану. У бойових умовах це важко зробити вчасно. Тому виникла ідея вшити джгути в форму, а саме - на рукава та штани. Оскільки інші частини тіла бійця захищає жилет», - говорить автор стартапу Тарас Балюк.

За задумом автора, джгути будуть вшиті таким чином, аби солдат сам мав змогу у разі необхідності їх зафіксувати, за це відповідатиме спеціальний клапан.

Наступні два бізнес-проекти пов’язані з екобудівництвом. Перший з них – створення еко крівлі для будинків. Замість екологічно шкідливого шиферу пропонують виробляти еко чисту крівлю: під час виготовлення основну складову, яку застосовують для виробництва шиферу, замінять на целюлозу, вторинну сировину. За якістю та міцністю екошифер нічим не буде поступатися класичному.

Подібний задум презентував і представник другого екостартапу. Тут мова йде про стоврення екофасадів: з ековати, яка в свою чергу виготовляється з паперу, створять спресовані плити, які слугуватимуть утепленням для фасадів. Такий фасад коштуватиме недорого, й водночас гарно виглядатиме.

Четверта презентована бізнес-ідея – створення гідроелектростанції, яка за задумом встановлюватиметься одразу у русло ріки. Завдяки спеціальному механізму вона з легкістю вироблятиме енергію, й не потребуватиме додаткового облаштування: ні плотин, ні земельних ділянок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...