App Store Google Play

Офіційне спростування

05.04.2017 10:20
Офіційне спростування

У матеріалі «Бізнес-партнер Загіда Краснова Баско прикривається виборами», опублікованому на сайті «Дніпроград», розміщеному 14 липня 2016 року за матеріалами інших засобів масової інформації, було приведено відомості, які не відповідають дійсності.

Так, за інформацією, поданою у вигляді передруку без посилання на джерело, йшлося про кримінальне провадження стосовно громадянина Баско А.В., яке нібито відкрито за фактом розкрадання ним бюджетних коштів та використання цих грошей в ході виборчої кампанії одного з кандидатів.

В ході перевірки інформації було встановлено, що жодних кримінальних впроваджень за фактом розкрадання Андрієм Валентиновичем Баско державних коштів не існує, про що свідчить відсутність відомостей про такі провадження в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Тобто у матеріалі було викладено неперевірену інформацію.

Не відповідає дійсності також інформація щодо наявності на комп’ютері Баско А.В, програм загалом 17 кандидатів у депутати по 27 округу з 61 зареєстрованого.

«Дніпроград» офіційно заявляє, що немає і не мав доступу до даних персонального комп’ютера Баско А.В, відповідно кореспонденти не знають про зміст наявних у ньому даних, оскільки несанкціоноване втручання в особисті дані громадянина України підпадає під дії Карного кодексу України, а сам Баско А.В. таких даних не давав.

Зважаючи на все вище сказане, «Дніпроград» офіційно приносить свої вибачення за розповсюдження неперевіреної інформації про громадянина Баско А.В., визнаючи, що ці відомості могли нанести шкоду його людській гідності та діловій репутації.

«Дніпроград» наголошує, що головним принципом у своїй роботі бачить донесення до громадян максимально точної, неупередженої та правдивої інформації. Саме через це йому довіряють сотні тисяч читачів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...