App Store Google Play

Новенький газон на бульварі Слави окупували собаки та атракціони

05.04.2017 09:00
Новенький газон на бульварі Слави окупували собаки та атракціони

Мешканка Дніпра пропонує всім небайдужим підписати звернення до місцевої влади щодо заборони вигулу собак на газоні на бульварі Слави. Створити відповідну електронну петицію Олену Олійник дніпрянку змусила ситуація, що склалась на улюбленому колись місці для прогулянок на житловому масиві.

"Торік на бульварі Слави постелили газон, який зараз використовується для вигулювання собак, а не для прогулянки з дітьми або відпочинку. Тварини залишають за собою "відходи", отже посидіти на травичці вже неможливо, а тим пак - пустити діточок гуляти по газону", - обурюється дніпрянка.

Жінка зауважує, що на початку бульвару встановлено знак "вигулювання собак заборонено", втім власників чотирилапих це не зупиняє.

"Я не проти собак і їх вигулу, але збирайте за собаками їх добро", - просить Олена - "Пропоную поставити за обов'язок поліції штрафувати порушників, якщо вони не прибирають за своїми улюбленцями".

Звертає увагу небайдужа мешканка і на те, що наразі погуляти неможливо не лише по газону, але і по власне бульвару.

"Просто на бульварі облаштували парк атракціонів: машинки, каруселі, батут, паровозики - усе це зайняло фактично цілий бульвар. Ба більше - персонал атракціонів ще й хамить, мовляв "приберіть свою дитину, мені машинку треба поставити"!", - йдеться в петиції.

Олена Олійник сподівається, що дніпряни підтримають її петицію, адже чимало містян мають дітей.

Водночас, мешканці Дніпра не надто активно беруть участь в електронній демократії і вкрай неохоче ставлять підписи під петиціями. З-понад 30 цьогорічних петицій лише одна зібрала 900 необхідних голосів "за" - це пролонгація оренди аптечним пунктам при медзакладах. Решта петицій ледве набирають 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...