App Store Google Play

На Дніпропетровщині будують хірургічне відділення для дитячої лікарні

05.04.2017 08:00
На Дніпропетровщині будують хірургічне відділення для дитячої лікарні

На території Дніпровського центру матері та дитини ім. Руднєва зводять нове хірургічне відділення. Його будують замість старого корпусу, який майже 10 років був аварійний. Нове відділення прийматиме удвічі більше пацієнтів і буде оснащене за останнім словом техніки. Поруч реконструюють педіатричне відділення, яке майже вдвічі розширили й перепланували. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Команда ДніпроОДА продовжує реконструювати важливі інфраструктурні об’єкти області. Цьогоріч вже відкрили сучасний неонатальний центр. Триває будівництво хірургічного відділення Дніпровського центру матері та дитини ім. Руднєва. Капітально ремонтуємо й педіатричне відділення цієї лікарні. Після завершення робіт два об’єкти оснастимо сучасним обладнанням, аби лікарі могли якнайкраще допомагати дітям», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Робота на будівництві кипить. Влітку 2016-го на місці майбутнього хірургічного відділення був лише фундамент. Зараз - вже чотири поверхи. Будівельники активно працюють ще над двома.

«Нова будівля буде енергозберігаючою. Плануємо встановити сучасні склопакети, утеплити стіни та збудувати міцну покрівлю. Вже виконали майже половину робіт», - розповів представник підрядної організації Роман Іванов.

Поруч реконструюють старе педіатричне відділення. Його майже удвічі розширили та перепланували. На першому поверсі медзакладу планують створити діагностичний центр, на інших – палати для пацієнтів.

«Здоров’я дитини – найвища цінність. Будівництво цих об’єктів дозволить покращити медичне обслуговування і приймати більше маленьких пацієнтів. Приємно, що цим проектом опікується обласна влада», - сказав головний лікар Дніпровського центру матері і дитини ім. проф. Руднєва Ігор Македонський.

Реконструкція об’єктів проводиться коштом державного та обласного бюджету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...