App Store Google Play

Криворіжці просять новий тролейбусний маршрут

05.04.2017 19:00
Криворіжці просять новий тролейбусний маршрут

На сайті електронного управління «Розумне місто» кріжець Андрій Заславський зареєстрував петицію щодо нового тролейбусного маршруту.

В тексті петиції він просить депутатів криворізької міськради створити новий тролейбусний маршрут №25, який зв'яже автовокзал і ринок 44-го кварталу з заїздом на мікрорайон Зарічний:

«Тролейбус зв'яже автовокзал, проспект Гагаріна, з північною частиною міста.

Пасажири зможуть виїхати недорогим електротранспортом, з проспекту Гагаріна, як в сторону площі Поля, Ювілейної, так і доїхати далі - до Зарічного або Рибасова, або до 44-го кварталу.

Місто живе в очікуванні закупівлі п'ятдесяти нових тролейбусів. Маршрутна мережа повинна бути заздалегідь змінена і готова прийняти і завантажити пасажирами додаткові тролейбуси.

Один з таких напрямків, де працює купа маршруток і жодного тролейбуса - це напрямок з автовокзала, проспект Гагаріна, убік Поля, Ювілейної, Зарічного, 129-го кварталу».

На даний момент петицію підписали 47 осіб. Щоб електронне звернення розглянули депутати Криворізької міської ради, вона повинна набрати 500 підписів городян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...