App Store Google Play

Контрольні під звуки перфоратору: дніпровська школа потерпає від будівництва поряд із нею

05.04.2017 11:20
Контрольні під звуки перфоратору: дніпровська школа потерпає від будівництва поряд із нею

 Дніпровська школа № 19 займається освітою дітей в умовах, які не дозволяють учням концентруватись на навчанні. Причиною цього є будівництво, яке відбувається біля освітнього закладу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

«Будівництво заважає нам вчити матеріал, писати контрольні, а все через те, що там постійно щось свердлить, б'є та стукає», - коментує учениця школи Ліза.

Вчителька математики Олена Гуль скаржиться на те, що коли у кабінетах сидить по 30-35 дітей, у приміщенні стає душно. Це змушує відкривати вікна. «Учителю важко шість уроків проводити ось у такому шумі. Психологічно важко мені, але ж і дітям нестерпно - вони відволікаються. Я навіть іноді чую нецензурну лексику, і тоді закриваю вікно, щоб позбавити від такого дітей», - додала вчителька.

Будівництво проводиться з 2007-го року. Тоді на сесії міськради прийняли рішення демонтувати стару будівлю спортивної школи, що знаходилася на цьому місці. Замість неї постановили звести новий об’єкт — апартаменти, на першому поверсі яких мають розташувати зали спортивної школи. Втім, директор закладу Валерій Павленко сумнівається у тому, що майбутня будівля відповідатиме цим вимогам.

«Замість одного високого поверху, де повинен був бути спортивний зал, зараз два поверхи. Там просто не розміститься школа. А як буде далі, я не знаю, тому що вести перемовини ні з ким. Раніше ми спілкувались із забудовниками, а зараз - ні, бо вони на контакт не йдуть. Я вважаю, що школа там навряд чи буде», - додає директор.

Заступниця начальника головного архітектурного планувального управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради Лариса Чайка прокоментувала, що котлован біля школи багато років простояв, а яких параметрів там зараз зводиться будинок, сказати не може. Причиною цього є те, що проектну документацію ніхто не реєстрував у кадастр.

Аби виправити становище, було надано звернення до Управління державного архітектурно-будівельного контролю. Інспектори структури вже два рази навідувалися на будівництво, проте їм відмовляли у здійсненні перевірки. Тож відповідальну за це особу притягнули до адміністративної відповідальності.

Станом на 4 квітня припис щодо допущення на об’єкт будівництва посадових осіб досі не виконали, тому Управління державного архітектурно-будівельного контролю продовжить працювати у цьому напрямку: обіцяють задіяти поліцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...