App Store Google Play

Транш МВФ у режимі stand-by та блокада ОРДЛО – головні теми чергового засідання клубу «DNIPRO LIVE»

04.04.2017 09:20
Транш МВФ у режимі stand-by та блокада ОРДЛО – головні теми чергового засідання клубу «DNIPRO LIVE»

Громадські активісти, політологи та фахові експерти Дніпропетровщини зібралися для проведення засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Учасники розглядали вірогідність отримання Україною цьогорічного траншу від Міжнародного валютного фонду, можливі наслідки відмови та ймовірний зв’язок рішення МВФ з блокадою окремих районів Донецької і Луганської областей. Також обговорили наявність проблем енергоаудиту багатоквартирних будинків.

«Донецька і Луганська області – територія України. Там живуть такі ж українці, як і ми. Якщо ми будемо їх блокувати, це призведе до розриву територіальної цілісності нашої країни і занепаду економіки», - сказав Віктор Каракуця, громадський активіст, член комітету з боротьби проти корупції та організованої злочинності.

Його опонент – Анатолій Мельников, член ГО «Майдан-Січеслав», впевнений, що «блокада ніяк не вплине на ВВП нашої країни».

Значну увагу присутніх викликало питання затримки траншу від Міжнародного валютного фонду для України. 

«Я вперше беру участь у засіданні такого клубу. Розкажу про те, чим загрожує українцям відмова у грошових траншах і до чого готуватися підприємцям. Є два сценарії розвитку: хороший та поганий. У першому випадку, якщо ми продовжимо робити реформи і розвивати антикорупційне законодавство – гроші виділять, і це покращить інвестиційний клімат України. Якщо ж у транші нам відмовлять – це символізуватиме повну фінансову та політичну ізоляцію нашої країни на міжнародному ринку, і цього краще не допускати», - зазначив Михайло Крапівко, член «Ліги аудиторів України».

Під час обговорення останнього питання порядку денного присутні дискутували про доцільність проведення енергоаудиту старих будинків та засоби залучення громадян до діяльності ОСББ.

Дискусійний клуб «DNIPRO LIVE» - майданчик для ефективної взаємодії громадськості та влади. У центрі уваги – актуальні питання. Засідання проходять щомісяця. Наступне – у квітні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...