App Store Google Play

ЄС допоможе Дніпру відновити річковий транспорт, - представник Євросоюзу

04.04.2017 14:20
ЄС допоможе Дніпру відновити річковий транспорт, - представник Євросоюзу

Сьогодні, четвертого квітня, у приміщенні ДніпроОДА відбулася зустріч представників країн ЄС з представниками місцевої влади з метою обговорення проектів стосовно розвитку економічного та освітнього потенціалу Дніпропетровщини. Відновлення можливостей річкового транспорту, підтримка малого та середнього бізнесу, завершення процесів децентралізації – саме  у цих сферах гарантує Дніпропетровщині свою підтримку Євросоюз. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«На сьогоднішній день ЄС активно співпрацює з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, для того, аби надавати консультаційні послуги малим і середнім підприємствам. Крім цього, починаємо вивчати питання стосовно того, яким чином Євросоюз може допомогти Дніпровському регіону розвинути професійно - технічну освіту. Також працюємо над програмами з покращення енергоефективності Дніпропетровщини. Наразі узгоджуємо ряд проектів з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, у сфері інфраструктури», - говорить керівник програм співпраці між Україною та ЄС Беренд де Гроот.

За його словами, Європейський Союз підтримує також наукові центри Дніпропетровщини. Окрім цього, значна допомога надається у вирішенні питань, пов’язаних із кризою на Донбасі і забезпеченням гідних умов життя внутрішньо переміщеним громадянам.

«На сьогоднішній зустрічі з представниками місцевої влади ми дійшли згоди стосовно того, що Дніпропетровщина та ЄС повинні працювати разом. Затвердили великий пакет проектів подальшої співпраці, який допоможе Дніпровському регіону посилити зв’язки з Європою. До того ж, обговорили ініціативу відновлення транспортних можливостей річки Дніпро. Ініціатива нещодавно була оголошена посольством Нідерландів. Це буде проект, до якого долучаться також інші міжнародні партнери. ЄС надасть фінансову допомогу у його реалізації», - повідомляє Беренд де Гроот.

За словами заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана, мова йде про розвиток водного транспорту Дніпра. Зокрема, про налагодження перевезень як вантажів так і пасажирів з одного берега Дніпра на інший за допомогою річкового транспорту.

«Така велика річка як Дніпро наразі фактично не використовує усіх своїх можливостей. Згадаймо, як за часів Радянського Союзу функціонувало 118 одиниць річкового транспорту, які перевозили пасажирів і вантажі. Тож відсьогодні разом з ЄС розпочинаємо співпрацю у сфері відновлення можливостей водного транспорту Дніпра», - заявив Олег Кужман.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...