App Store Google Play

У ДніпроОДА підбили підсумки минулого тижня

03.04.2017 16:20
У ДніпроОДА підбили підсумки минулого тижня

Реабілітація військових у санаторіях, соціальна допомога, другий Всеукраїнській фестиваль "Пісні народжені в АТО", Бузковий бал та "Лазертаг". Про головні події тижня та плани на майбутнє розповіла на щотижневому публічному звіті радник голови Дніпропетровській ОДА Ольга Горб, передає Дніпроград з місця подій.

З місцевих бюджетів профінансовано 545 мільйонів гривень для виплати заробітної плати бюджетним співробітникам за другу половину березня.

«Усі бюджетники отримають виплати своєчасно та у повному обсязі. В області працюють понад 208 тис. осіб в бюджетних установах», -розповіла Ольга Горб

Майже 28 тисяч переселенців отримали адресну допомогу по виплатам комунальних послуг. Усього на Дніпропетровщині проживає більше 75 тисяч осіб, які приїхали на постійне проживання до регіону з Донецької та Луганської областей.

За тиждень до Центру допомоги учасникам АТО звернулися 98 бійців. 

"Ми з ними постійно працюємо. Питання зазвичай стандартні, наприклад, як отримати путівки на оздоровлення, санаторно-курортне лікування, рсихологічна реабілітація. Питання щодо оформлення документів на отримання землі, а також оформлення пільг. Продовжує роботу гаряча лінія підтримки учасників бойових дій на Сході, а також їх родин. Протягом тижня на лінію звернулися 10 осіб", - зазначила радниця.

Більше 190 бійців АТО пройшли курс лікування у реабілітаційному центрі з початку року. Щомісця там проходять лікування близько 40 військовослужбовців.

Відновлюють свої сили військові не тільки у медичних закладах, а й беручи участь у різноманітних заходах, які влаштовує ДніпроОДА. Так, на участь у другому Всеукраїнському фестивалі "Пісні народженні в АТО" цього тижня зареєструвалося вже 10 бійців АТО.

"Запрошуємо військових з усієї України взяти участь у цьому конкурсі. На розгляд приймаються лише авторські композиції, написані військовими особисто. Долучитися до фесту можуть як сольні виконавці, так і цілі гурти", - розповіла Ольга Горб

Також вже близько 50 бійців АТО, волонтерів та члени їх родин візьмуть участь у Бузковому балі, який відбудеться 29 квітня. 

"Учасники протягом місяця вивчають вальс та ча-ча-ча. Крім дніпрян цього разу у балі візьмуть участь пари з Кривого Рогу, Нікополя та Васильківки", - повідомила фахівець.

Більше 10 тисяч людей відвідали внутрішню експозицію першого в Україні музею АТО. Вже проведено близько 400 екскурсій.

"Серед відвідувачів було дуже багато бійців, які повернулися з передової, волонтери, медики, капілани, школярі, а також високоповажні особи з Міністерств та закордонні делегації. Найбільше відвідувачів у вихідні дні", - зазначила Горб.

Також вже 260 бійців завершили курси з англійської мови, ще 137 - продовжують навчання. 157 військовослужбовців здобули комп'ютерну освіту за два роки, ще 20 - навчаються. 

У ДніпроОДА займаються не тільки військовослужбовцями, які повернулися зі Сходу, а й їхнімии дітьми. Так 48 дітей бійців АТО відкрили для себе рухливу гру "Лазертаг". 

Теги: ОДА, звіт, Горб

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...