App Store Google Play

У Дніпрі відбулася ярмарка вакансій

03.04.2017 17:20
У Дніпрі відбулася ярмарка вакансій

Днями у приміщенні Центральної міської бібліотеки Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення міста, де роботодавці Дніпра пропонували роботу різного професійного спрямування: від службовців до робітників. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу установи.

У заході взяли участь представники 27 роботодавців міста, які пропонували понад 500 вакансій: інженерів, економістів, бухгалтерів, менеджерів (з зовнішньоекономічної діяльності, постачання та із збуту), енергетиків, технологів, комірників, поліцейських, фельдшерів, сестер медичних, інкасаторів-водіїв, охоронників, водіїв, електриків, електрогазозварників, електромонтерів (з експлуатації розподільних мереж, нагляду за трасами кабельних мереж, ремонту та обслуговуванню електроустаткування, контактної мережі та по ремонту і монтажу кабельних ліній), монтажників, мулярів, оператор (верстатів з програмним керуванням, відео нагляду, диспетчерської служби, заправних станцій, котельні, а лінії у виробництві харчової продукції), сантехніків, слюсарів (з механоскладальних робіт, ремонту рухомого складу, із складання металевих конструкцій, по ремонту рухомого складу, тощо), стропальників, бетонярів, токарів, касирів, кондукторів, ліфтерів, теслярів, тістомісів, швачок, тощо.

Задля пошуку роботи ярмарок вакансій відвідало більш ніж 500 осіб із числа зареєстрованих у Дніпровському міському центрі зайнятості.

Велику увагу відвідувачів привернув стенд Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Представники ЦПТО надавали ґрунтовні консультації щодо особливостей отримання освітніх послуг дорослим населенням, проходження виробничої практики під час навчання та можливостей працевлаштування.

Проведення подібних заходів допомагає шукачам роботи зорієнтуватися на ринку праці, особисто познайомитися з роботодавцями і вакансіями, що вони надають, оцінити вимоги роботодавця до конкретної професії, співставити рівень своєї підготовки з вимогами, які працедавець висуває до тієї чи іншої посади, і, нарешті, знайти своє робоче місце.

Відвідувачі ярмарку вакансій також отримали профконсультаційні послуги стосовно вибору професії, написання резюме та рекомендації щодо успішного проведення співбесіди з роботодавцем.

У результаті заходу більше 300 відвідувачів ярмарку вакансій визначились з майбутніми роботодавцями та отримали запрошення для проходження більш поглибленої співбесіди з метою працевлаштування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...