App Store Google Play

У Дніпрі провели флешмоб на підтримку учасників АТО та їхніх сімей

03.04.2017 14:20
У Дніпрі провели флешмоб на підтримку учасників АТО та їхніх сімей

У Дніпрі, на Фестивальному причалі, відбувся музично-танцювальний флешмоб для підтримки військовослужбовців-учасників АТО та членів їхніх сімей. Основні учасники акції – ансамбль грузинського танцю «Ріоні». Організатором заходу виступила ГО «Грузинська Душа – Картулі Сулі» за підтримки Дніпровської міської ради.

«Цей захід – одна з громадських ініціатив культурного товариства Грузії. Загалом грузинська громада є досить численною в нашому місті, вона небайдужа до подій, що відбуваються на сході України. Тому вони вирішили зробити такий нестандартний хід – танцювальний флешмоб, щоб вкотре привернути увагу містян до підтримки наших атовців-захисників, щоб швидше в Україні запанували мир та злагода. Міська рада завжди відкрита й готова підтримувати проведення таких добрих акцій. Крім того, флешмоб – це гарна можливість ознайомитися з культурою грузинського народу, зокрема, танцями», – сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Представник ГО «Грузинська душа – Картулі Сулі» Аліна Петровська розповіла, що до танцювального флешмобу готувалися активно.

«Насамперед хочемо підтримати наших військових, їхні родини, показати, що цінуємо те, як вони оберігають наш спокій, і хочемо, щоб якнайшвидше все закінчилося і в Україні запанував мир. Україна та Грузія мають схожу в цьому плані ситуацію, адже грузинський народ теж переживав такі часи. Також хочемо, щоб дніпряни та гості міста познайомилися з колоритними та запальними танцями грузинського народу», – зазначила Аліна Петровська.

Подивитися на флешмоб на Фестивальному причалі містяни зібралися цілими родинами. Учасники ансамблю грузинського танцю «Ріоні» демонстрували танцювальні композиції, притаманні різним регіонам Грузії. Після цього вони запросили всіх охочих на майстер-клас з танців.
Юрій прийшов подивитися на флешмоб зі своєю сім'єю, оскільки в ньому бере участь його старша донька.

«Позитивно ставлюся до проведення таких заходів. У гарну погоду, прогулюючись набережною, подивитися на танцювальний флешмоб – це приємно, тим паче, коли захід має таку благородну мету – підтримати військових», – додав чоловік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...