App Store Google Play

Обухівчани невдоволені: підприємці відділяють прибережну зону десятиметровим каналом

03.04.2017 10:20
Обухівчани невдоволені: підприємці відділяють прибережну зону десятиметровим каналом

В селищі Обухівка (колишнє Кіровське) Дніпровського району Дніпропетровської області, власники турбази «Лісова казка» риють рів шириною у 10 метрів, який відокремлює близько 50 метрів прибережної смуги річки Оріль від лісового масиву. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Лица».

За 5 днів прорито 120 метрів. Мешканці селища невдоволені, адже, на їхню думку, рів перетвориться у канал, який зробить прибережну територію островом, що позбавить обуховчан підходу до води.

«Ми, громада Обухівської селищної ради, дізнались про це, і були у шоці від того, що тут в лісі відбувається. Знищується природа, власники роблять якийсь острів», - говорить Наталія Стадник, депутат Обухівської селищної ради.

Житель смт Обухівка Ігор Руденко, який є учасником громадської організації «Євромайдан-Дніпро», зазначив, що недотримані всі санітарні, екологічні норми Водного та Земельного кодексу, порушено закон України «Про лісове господарство», та, загалом, Кримінальний кодекс України.

У свою чергу, у листі директора ТОВ «Сигма-Естейт» В. Мельничука, який, водночас, є власником «Лісової казки», йдеться про проведення робіт з дренажу і водозниження, після яких «Сигма-Естейт» бере зобов'язання привести під'їзні шляхи в належний стан і впорядкувати «зелений пляж», з вільним доступом для людей.

3а даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Сигма-Естейт» (код ЄДРПОУ 34316045) володіють Мазур В'ячеслав Валерійович і Мазур Сергій Валерійович - сини колишнього Міністра промисловості України (1995-1997) Валерія Мазура.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...