App Store Google Play

Мешканці Старокозацької просять нардепа про підтримку

03.04.2017 09:40
Мешканці Старокозацької просять нардепа про підтримку

Мешканці вулиці Старокозацької просять нардепа особисто  захистити їх від зухвалих забудовників. З відповідним зверненням жильці будинків 13 та 15 звернулись до приймальні народного депутата Андрія Денисенка.

Люди сподіваються, що присутність депутата сприятиме об’єктивному розгляду проблемного питання в Бабушкінському районному та Апеляційному судах, а також надасть можливість запобігти протиправним діям з боку забудовника, які створюють загрозу для життя та здоров’я дніпрян.

Надії на правоохоронні органи, які мали б захистити права містян, вони не мають – жодного руху по складених ще торік протоколах про незаконні дії забудовника немає.

Забудовник наразі зводить на вулиці Троїцькій 5 та 7 – просто на прибудинковій території розташованих в історичному центрі міста, на вулиці Старокозацькій будинків – свій житловий будинок з підземним паркінгом. Підстави для сумнівів у законності будівництва у мешканців викликає щонайменше факт впертого ненадання ТОВ «ЦЕНТР ІНВЕСТ 2005» пакету документів для експертизи. Його компанія-забудовник не надає навіть на вимогу суду – замовник будівництва посилається на нібито порушення прав його інтелектуальної власності.

Розгляд конфліктної ситуації відбувається вже на рівні районної та міської влади, проте жодних результатів це досі не дало. Навпаки – підприємство продовжує будівельні роботи, посилаючись на нібито видані КП «Управління контролю за благоустроєм» ордери.

Раніше, реагуючи на звернення народного депутата Андрія Денисенка до Управління державного архітектурно-будівельного контролю, відомством було складено акти про порушення забудовником норм та вимог до містобудівної діяльності і видано припис про заборону будь-яких робіт, який «ЦЕНТР ІНВЕСТ 2005» ігнорує.

Не реагує зухвалий забудовник і на ухвалу Бабушкінського суду, який ще наприкінці минулого року заборонив виконання будь-яких будівельних робіт. За кілька днів до Нового року на будмайданчику, на якому заборонені будь-які роботи, від наїзду важкої техніки навіть загинув один з робітників. Скарги до поліції, жаліються люди, результату не дають – правоохоронці вперто «не помічають» жодних порушень: ані порушення приписів та судових ухвал, ані будівельних робіт в вихідні дні, адже до моменту приїзда на виклик – через півтори-дві години після звернення – працівники встигають здиміти.

У коментарі Дніпрограду народний депутат Андрій Денисенко запевнив, що тримає дане питання на контролі і пообіцяв вжити усіх заходів для розв'язання конфлікту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...