App Store Google Play

У Дніпрі стартує благодійний проект Тиждень Добрих Справ: долучитися можуть усі бажаючі

31.03.2017 15:20
У Дніпрі стартує благодійний проект Тиждень Добрих Справ: долучитися можуть усі бажаючі

У Дніпрі незабаром пройде благодійна акція «Тиждень Добрих Справ». Волонтери та організатори заходу запрошують долучитися до проекту усіх бажаючих. З другого по дев'яте квітня на містян чекають цікаві конкурси, розіграші, майстер-класи, і, найголовніше – Добро. Про це повідомили сьогодні, 31 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

«У 60-ти країнах світу вже понад десять років функціонує благодійний проект «День добрих справ». Однак у країнах пострадянського простору він трансформувався у благодійну акцію «Тиждень Добрих Справ».  Цього року 21-не місто України, зокрема й Дніпро, відгукнулося на пропозицію провести захід знову. Загалом проект на території міста відбудеться вже всьоме», - говорить волонтер Олександр Каневський.

За його словами, мета заходу – творити добро, долучити до добрих справ звичайних мешканців міста, та показати, що для того, аби робити щось дійсно корисне насправді треба усього лише бажання.

«Ми закликаємо людей робити добрі справи. Наразі у нашому штаті вже 150 волонтерів. Долучитися та стати волонтером може кожен бажаючий, ми завжди відкриті до спілкування. Своєю діяльністю допомагаємо людям, які дійсно потребують підтримки, як матеріально, так і духовно. До того ж, Тиждень Добрих справ ставить перед собою завдання не тільки ділитися добром один з одним, а й привити українцям поняття культури волонтерства: що це таке, для чого потрібно. На жаль, у суспільстві існує стереотипна думка, що волонтери – це особи, які займаються лише вимаганням грошей», - додає волонтер-ком’юніті Олександр Каневський.

Другого квітня на європейській площі Дніпра відбудеться відкриття «Тижня Добрих Справ». На гостей чекають цікаві заходи, зокрема шоу мильних бульбашок, аквагрим, різноманітні майстер-класи та призи.

Наступного дня, третього квітня, волонтери «Тижня» проведуть просвітницькі лекції у навчальних закладах міста. Школярам та студентам технікумів розкажуть про те, що таке фінансова грамотність, права людини та благодійність.

Середа та четвер пройдуть під гаслом «Дні волонтерства».

Як зазначають організатори, п’ятого квітня відбудеться «Сімейний пікнік» для малозабезпечених родин. Крім того, волонтери навідають дім-інтернат на вул. Надії Алекєєнко, 167. Діти з ДЦП, які перебувають тут на лікуванні, отримають необхідні предмети гігієни.

Шостого квітня, у четвер, буде переданий одяг для інших інтернатів міста.

«У нас є цікава акція, яка називається «Посилочки добра». У четвер передаватимемо також пакунки з їжею бабусям та дідусям», - зазначає волонтер Олександр Каневський.

У рамках проекту «Тиждень Добрих Справ» будуть проведені заходи «Здоров'я у фарбах», благочинний квартирник в івент-кафе «Хундертвассер», та Дитячий Фестиваль у парку Шевченко, на якому серед дітей  розіграють лотерейний квиток на двотижневий відпочинок у дитячому оздоровчому таборі в Лазурному.

«Тиждень Добрих Справ» у Дніпрі пройде за підтримки єврейського культурного центру «Соломоніка», молодіжної ради Дніпра, соціальних комітетів ДНУ, НГУ та ДНУЗТ, книгарні «Є», Біржі благодійності «Добродій».

За більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном: 093-430-68-20, або за адресою: вул. Шолом-Алейхема, 4 (4-й поверх).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...