App Store Google Play

Весняний призов: хто не піде служити цього року

30.03.2017 09:00
Весняний призов: хто не піде служити цього року

Незабаром у Дніпрі стартує весняний призов. Про те хто та за яких умов має право бути відстороненим від служби повідомили учора, 29 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

«Від призову звільняються ті особи, які мають на те вагомі підстави. Зокрема, мова йде про неможливість несення військової служби у зв’язку зі станом здоров’я, або віковими рамками. Особа молодше 20-ти, або старше 27-ми років не може бути призвана до силових структур. Крім того, не призиваються чоловіки, які виконали обов’язки військової служби у резерві. Звільняються також ті громадяни чоловічої статі, які до моменту набуття громадянства України, відслужили в арміях інших держав», - говорить  військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко.

За його словами, до переліку «непризовників» відносять і тих, хто на момент призову перебуває під слідством, або за гратами. А також чоловіків, рідні яких загинули під час несення військової служби.

Право тимчасового відстрочення призову надається лише тим особам, які мають на те причини, встановлені призовними районними комісіями, тобто, лише у наступних випадках: 
-сімейні обставини (вагітність дружини, утримання хворих батьків, наявність двох або більше неповнолітніх дітей);
-тяжка хвороба на момент призову (оформлюється відстрочка на час лікування);
-несення служби в Національній Поліції, або у резерві.

Зауважимо, призовник також може відстрочити службу у разі здобуття вищої освіти.

«Тимчасово від служби звільняються ті хлопці, які на момент призову здобувають першу вищу освіту. Якщо людина за будь-яких умов навчається вдруге, як на бюджетній, так і на контрактній формі, вона втрачає право відстрочки. Місце у ВНЗ за нею у такому разі зберігається», - інформує полковник Олег Біліченко.

Також він зазначає, ті молодики, які після закінчення ВНЗ, отримали військове звання «молодший лейтенант» до силових структур не призиваються.

У разі ухилення від призову, порушників чекає штраф у розмірі 250-ти грн, або ж кримінальна відповідальність - до трьох років позбавлення волі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...