App Store Google Play

Світло гуртожиткам повернуть лише у разі повного погашення заборгованості, - директор КП

30.03.2017 15:40
Світло гуртожиткам повернуть лише у разі повного погашення заборгованості, - директор КП

Мешканці дніпровських гуртожитків б’ють на сполох: ДТЕК Дніпрообленерго припинило постачання електроенергії, «не пошкодувавши» навіть тих осіб, які сумлінно сплачували за світло увесь час, передає Дніпроград.

Зокрема, гуртожитки на Слобожанському 104, 106 і 108 наразі залишаються повністю відімкненими від електромережі. 

«Електроенергію відключили ще 20 березня близько 11-ої години ночі. До сьогодні світло у нас не з’являлося. Я розумію, що за гуртожитком велика заборгованість, але ж не усі не платять. Що робити людям, які сплатили за комунальні послуги, чому вони мають страждати і бути полишеними нормальних умов існування? До нині нам не вдалося отримати адекватного роз’яснення ситуації з цього приводу від представників влади», - говорить мешканка одного з проблемних гуртожитків Юлія Кацевич.

Дніпроград дізнався точку зору Дніпровської міської ради на ситуацію: заступник міського голови Михайло Лисенко запевняє, що міська влада намагалась встановити особисті лічильники, та боржники перешкоджали всім спробам владнати ситуацію.

Ситуацію прокоментував також директор КП «Жилсервіс-5» Олег Старина.

«Наразі гуртожитки на Слобожанському мають велику заборгованість. По одному гуртожитку – це сума близько 100 тисяч грн, по другому – в районі 80-ти. Якщо раніше міська влада виділяла гроші у «Жилсервіс-5» і, ми знаходили спосіб гасити заборгованості, то, наразі міськрада зайняла чітку позицію – кошти більше не надходять. Тому для мешканців гуртожитків є тільки один єдиноможливий варіант виходу з ситуації: сплатити заборгованість. Я розумію, що страждають і ті люди, які ніби і не винні, але ж… іншого виходу немає», - інформує Олег Старина.

За його словами, гуртожитки на Котляревського 4 і Котляревського 5 вже уладнали справу з відключенням світла, а саме – знайшли гроші, аби сплатити заборгованість за світло.

«Люди самі повинні якось реагувати. Ресурси влади і «Жилсервісу» вже вичерпані. Світло буде включене лише у разі повного погашення боргу мешканяцями гуртожитків», - додає директор «Жилсервісу-5» Олег Старина.

Він також не радить сумлінним платникам подавати до суду на боржників, адже за законами України суддя може встати на сторону тих, хто не сплачує.

Нагадаємо, коли підрядники приїхали до гуртожитків аби встановити особисті лічильники, мешканці будинку зібралися гуртом та побили електриків, тепер підрядник просто відмовився виконувати роботу. Олег Старина надав Дніпрограду заяви, які це підтверджують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...