App Store Google Play

Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

30.03.2017 09:40
Сільпо запускає програму штучного інтелекту в тестовому режимі

Мережа супермаркетів Сільпо з першого квітня впроваджує тестування самонавчальної програми KISSA (Key Intellectual Silpo System Assistant). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Асоціацію Ритейлерів України.

Нововведення становить собою програмно-апаратний комплекс під керівництвом штучного інтелекту KISSA, який використовує геолокаційні дані сервісів і супутників зв'язку, що підвищить якість взаємодії з покупцями. Також зазначений комплекс допоможе автоматизувати бізнес-процеси.

Програма координує роботу гарячої лінії мережі супермаркетів і може відповідати на запитання й відповіді. KISSA контролюватиме товарні запаси в розподільних центрах Сільпо, стежитиме і спрощуватиме ланцюжки поставок, а також відстежуватиме дрони-квадрокоптери для доставки покупок.

Також програма допоможе аналізувати роботу персоналу в моменти напливу покупців. Вона враховує трафік гостей на основних даних з камер спостереження і аналізує необхідну кількість людей в магазині. Крім цього, KISSA здатна керувати освітленням в приміщенні, внутрішнім радіо, формувати передбачення на чеках Сільпо.

Над розробкою програми більше двох років працювала команда інженерів з України, США та Японії. Проект пройшов внутрішнє тестування в Одесі та Дніпрі. Тепер програма виходить на зовнішнє тестування у Києві.

Керівництво "Сільпо" повідомило: прогнозується, що використання системи KISSA дозволить скоротити витрати на 5 % та збільшити ефективність логістичних процесів майже в половину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...