App Store Google Play

Корбан порівняв Савченко з Гітлером через ксенофобію

28.03.2017 18:00
Корбан порівняв Савченко з Гітлером через ксенофобію

Геннадій Корбан відреагував на гучні заяви народного депутата Надії Савченко в ефірі телеканалу 112 під час інтерв'ю з Дмитром Гордоном та звернувся до неї на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

Корбан зауважив, що завжди підтримував Надію і разом із її сестрою домагався від влади обміну полоненими, та після таких заяв не міг залишитися байдужим:

"Надіє, Ви пройшли через багато випробувань, але здається так і не зрозуміли головного: людей не можна ділити на «євреїв» і «жидів», на українців і «хохлів», росіян і «кацапів». Людей можна ділити на гідних і негідників. На сміливих і боягузів. На розумних і дурних. Через подібні маркери, озвучені Вами, у світі завжди починалися війни. Знаєте, напевно, Гітлер, який влаштував Голокост, теж не мав нічого проти євреїв, він просто не любив жидів", - наголосив Корбан.

Він також зазначив, що попри "дослідження" Надією Савченко прізвищ, ані Порошенко, ані Тимошенко, ані Гройсман не є євреями.

"Якби за 25 років незалежності з'явився хоча б один єврей при владі, то напевно Україна могла б стати більш успішною країною", - підсумував він.

Нагадаємо, вчора депутат Савченко зухвало розкидалася образливими епітетами щодо представників різних націй, а також заявила, що при владі в Україні знаходиться 80% євреїв. Таке твердження вона пояснила походженням прізвищ.

"Я нічого не маю проти євреїв, я просто не люблю жидів", - пояснила свої ксенофобські висловлювання Савченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...