App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

22.03.2017 11:40
У Дніпрі відбудеться перший масштабний Молодіжний форум

25 березня в Дніпрі відбудеться перший масштабний форум «Молодь Дніпра». Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла, передає Дніпроград з місця подій.     

За підтримки міського голови Бориса Філатова в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбудеться перший масштабний Форум "Молодь Дніпра".

"У нашому місті така подія відбувається вперше. Форум ініційований Молодіжною радою Дніпра. Ми хочемо об’єднати активну молодь міста задля конкретних дій у реалізації молодіжної політики. Під час заходу плануємо розробити конструктивні рекомендації щодо втілення молодіжних ініціатив", - розповіла Одарка Біла. 

Аби визначити найактуальніші теми для студентства Молодіжна рада Дніпра провела опитування, в ході якого й були визначені основні напрямки роботи Форуму, до яких увійшли ІТ та інновації, робота та зайнятість, молодіжна інфраструктура, громадська діяльність та молодіжні ініціативи, дозвілля. За таким же принципом були обрані експерти, які поділяться досвідом з учасниками заходу. Так, спікер сектору «Молодіжна інфраструктура», головний архітектор міста Дмитро Волик зазначив, що питання інфраструктури є однією з найсерйозніших тем на сьогодні.

"Ми розуміємо, що, на жаль, наше міське господарство розвивалось таким чином, що пласти молодіжної інфраструктури навіть не обговорювалися, також фінансувалося за залишковим принципом, і взагалі не приділялося цій темі належна увага. Розвиток інфраструктури є найважливішим важелем для формування привабливого міста для молоді", - зазначив Дмитро Волик.

Серед спікерів також будуть в.о. заступника міського голови Яніка Мерило та директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірина Біляєва. Інші експерти, які візьмуть участь у заході, поки залишаються в таємниці.

Результати напрацювань форуму будуть презентовані міському голові та реалізовані найближчим часом. До участі у форумі запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп віком від 14 до 35 років. 

Зазначимо, на форум вже зареєструвалися 403 бажаючих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...