App Store Google Play

Дніпро оголосило одразу два тендери, спрямованих на озеленення міста

22.03.2017 12:20
Дніпро оголосило одразу два тендери, спрямованих на озеленення міста

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив про проведення відкритих торгів у системі ProZorro. На розгляд висунуто одразу два тендери: з озеленення території міста та з догляду за зеленими насадженнями. Закупівля послуг вартуватиме майже 94 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на торговельний майданчик.

Якщо говорити точно, 49 млн 500 тис грн планують витратити на послуги з утримання зелених насаджень, ще 44 млн 105 тис – на поточний ремонт посадок.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 24.03.2017 до 20:00. Аукціони будуть проведені третього травня 2017 року.

Переможці перших торгів в тендері «Поточний ремонт» будуть зобов’язані підготувати ґрунт для влаштування партерного та звичайного газону вручну та механізованим способами, посіяти газони, видалити сухостійні, аварійні та пошкоджені листяні дерева. Після цього на черзі – висадка нових озеленень та монтаж системи поливу.

Обсяги робіт даної категорії наразі ще не визначені. Проте відомо, що окремо з міського бюджету заплатять за утилізацію деревини, яку отримають у результаті роботи.

Тендер з послуг на утримання зелених насаджень ставить наступні завдання: хімічними засобами обробити газони та дерева Дніпра, привести їх до ладу; очистити території від опалого листя; сформувати та омолодити кущі. Квітники міста удобрити, прополоти розарії. Переможець тендеру повинен буде спочатку змонтувати, а у кінці сезону – демонтувати системи поливу, задля того, аби насадження Дніпра не потерпали від недостатнього рівня зволоження.

Усі учасники процедури закупівель повинні надати у складі тендерної пропозиції інформацію та документи, які підтверджують її відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі.

Більш детально з умовами тендерів можна ознайомитися безпосередньо в системі ProZorro.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...