Дніпро – це лабораторія і стартовий майданчик великої революції громад, нового народження народовладдя. У цьому переконаний народний депутат Андрій Денисенко, який, за його власним зізнанням, був і лишається дніпроцентристом.
«І ще раз, після переломного 2014 року, а саме з приходом Філатова мером мого міста, я бачу напругу нового акту творення історії тут у Дніпрі», - написав політик на своїй сторінці в мережі Фейсбук.
Проявляється це, пояснює Денисенко, в усьому - у збільшенні обсягів, масштабів і якості робіт комунальних служб, стилі і способах комунікації влади із людьми, мові, одязі і діях міського голови та його оточення.
Однак тепер Дніпро - не лише форпост, українська фортеця, город-на-Дніпрі, але й модель малих поступальних змін в масштабах країни, відпрацювання нових форматів відкритості і наближення влади до людей.
«Дніпро з його інтерактивним мером, гіперактивністю нової патріотичної команди і здійсненням влади в онлайн режимі, перетворенням соцмереж на міські, на спосіб прямої демократії та постійно діюче міське віче - це лабораторія і стартовий майданчик великої революції громад, нового народження народовладдя», - підкреслив народний депутат.
Він певен, що ця революція мереж і стилю приземлить реальну владу у нашій країні та передасть її на місця - у руки громадян і висунутих ними підконтрольних громаді міських діячів-політиків, а не призначених олігархами, зовнішніми стейтхолдерами чи грантодавцями.
«Звісно, це нова епоха, русло якої пробила лава війни і Майдану - епоха свободи волі, сильних особистостей і нового лідерства. Епоха нової Гардарики», - наголосив Андрій Денисенко.
Автор: Соломія ШВАЙКА