App Store Google Play

Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

16.03.2017 17:40
Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

Дніпровська міська рада створює спеціальну робочу групу задля того, аби розробити шляхи можливого покращення дорожнього руху та зменшення кількості заторів, які виникають у зв’язку з ремонтом Центрального мосту.

Про це під час прес-конференції 16 березня оголосив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі ми, погодивши рішення з патрульною поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об’єктів у місті – підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість заторів», - розповів Ігор Маковцев.

Фахівці також розглядають всі можливі варіанти, які були запропоновані громадянами.

"Нам пропонують навіть налагодити понтонно-мостову чи поромну переправу, однак будівництво такої переправи буде коштувати в 3-4 рази дорожче, ніж ремонт мосту. Зараз ретельно розглядається також питання про те, щоб пустити катер для переправи мешканців міста з центру до Сонячного, але проблему це не вирішить. Ми аналізували статистику: автобусами через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. мешканців, а катер за добу може переправити лише близько семи тисяч», - доповнив посадовець.

Нагадаймо, що 10 березня в єдиній системі місцевих петицій зареєстровано звернення до міської влади щодо відкриття в Дніпрі поромного сполучення на час реконструкції Центрального мосту.

Також з наступного тижня розпочне свою діяльність робоча група, яка буде займатись визначенням єдиних зупинок на всіх маршрутах міста та вирішенням проблеми із заторами в місті через закриття Нового мосту на ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...