App Store Google Play

У школах Дніпра стартував проект з навчання правилам надання першої медичної допомоги

14.03.2017 12:00
У школах Дніпра стартував проект з навчання правилам надання першої медичної допомоги

Сьогодні, 14 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» представники Національної поліції, ДСНС та Червоного Хреста презентували проект по навчанню школярів правилам надання першої допомоги. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Сьогодні ми, поліція, розпочинаємо співпрацю разом з нашими колегами – волонтерами Червоного Хреста та співробітниками ДСНС з метою передати знання з надання першої допомоги старшокласникам, тобто, учням 10-11-х класів.

О 12:30 перший такий захід буде проведений у дніпровській загальноосвітній школі №11. На ньому ми розкажемо дітям про те, як поводити себе при виникненні надзвичайної ситуації, та як правильно надати допомогу постраждалому. Діти матимуть змогу не тільки послухати теорію з медицини, а ще й попрактикуватися наданню першої медичної допомоги на спеціальних манекенах», - інформує начальник по зв’язкам з громадськістю ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області Анна Карпеченкова.

За її словами, заняття триватиме 1,5 години. В ході уроку учням розкажуть алгоритм дій у разі виникнення НС, а, також, навчать надавати першу допомогу при серцевому нападі та кровотечах, спричинених переломами.

«Так складається, що протоколи з надання першої допомоги сьогодні регулярно змінюються. Школи не завжди встигають за цими змінами. Саме тому і виникла така ідея, щоб безпосередньо фахівці своєї справи інформували старшокласників про правила надання медичної допомоги. Адже це, насправді, дуже важливо», - говорить речниця ДСНС у Дніпропетровській області Дар’я Гречищева.

Як зазначили спікери, проект тільки розпочинається, тому наразі не відомо скільки таких заходів проведуть у школах Дніпра. Усі організаційні моменти ще обговорюються.

«Це залежить не тільки від нас. Для початку треба подивитися, чи захочуть самі школи з нами взаємодіяти. Але ми сподіваємося, що мінімум 10 заходів до кінця навчального року провести вдасться», - додала поліціянтка Анна Карпеченкова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...