App Store Google Play

У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

14.03.2017 16:40
У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, на Вокзальній площі Дніпра біля центрального входу до залізничного вокзалу пройшов флешмоб до Дня українського добровольця. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Військовий оркестр Збройних Сил України, тільки учора прибувший з полігону до Дніпра, виконав декілька музичних творів, які були просякнуті патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Разом з військовими музикантами студенти Дніпропетровського училища культури і мистецтв заспівали оновлений марш української армії "Зродились ми великої години".

«Дуже гарно виступати, коли публіка тебе так тепло приймає. Піснею ми сподіваємося донести до жителів України те, що – ми єдиний неділимий народ.  На жаль, мали зовсім небагато часу, аби організувати флешмоб, адже тільки учора приїхали до Дніпра. Саме тому про допомогу в організації заходу попросили заслуженого працівника культури України Павло Роздайбіду, який наразі є викладачем у Дніпропетровському училищі культури і мистецтв. Студенти саме цього навчального закладу заспівали сьогодні разом з нами», - говорить диригент військово-музичного управління Збройних Сил України Олександр Жарій.

Військовий оркестр зіграв декілька музичних творів з патріотичними нотами, після чого також пролунали пісні «Зеленеє жито…», «Я люблю тебе, Україно», «Україна єдина».

Флешмоб зібрав навколо себе чималу публіку. Зворушені душевною грою оркестру, мешканці міста підспівували відомі їм ноти та гучно аплодували.

«Для кожного міста ми підбираємо свій музичний репертуар, але один музичний твір лунає завжди у всіх містах. Це – Марш нової армії», - додає Олександр Жарій.

«Молодці!», - було чутно від задоволеної публіки.

Зазначимо, на початку року Верховна Рада України затвердила 14 березня Днем українського добровольця. За постанову «Про встановлення Дня українського добровольця» (№4261) проголосував 231 народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...