App Store Google Play

Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

14.03.2017 09:20
Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

У лютому поточного року  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,3%. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

Зокрема, в межах 6,1–2% подорожчали яловичина, фрукти, молоко, овочі, масло, рис, хліб, сири, сметана, цукор, олія соняшникова, безалкогольні напої.

Щодо цін на овочі – тут сюрпризів немає, взимку вони традиційно ростуть у ціні. А у березні, прогнозують експерти, у зв'язку із Постом, овочева продукція додасть у ціні.

Але є й гарні новини, додають фахівці:  разом із здорожчанням деяких продуктів, суттєво (на 14,1%) подешевшали яйця, а одяг та взуття здешевшали на 3%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 1,4%: тютюнові вироби – на 2,5%, алкогольні напої – на 0,8%.

Дорожче стало і лікуватись: зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% спричинене, кажуть в Облстаті, в основному, подорожчанням амбулаторних послуг (на 2,5%) та послуг лікарень (на 1,6%).

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 1% переважно за рахунок збільшення вартості палива та мастил (на 1,7%) і транспортних послуг (на 0,4%).

Крім того, дорожче стало і харчуватись у ресторанах: ціни на послуги ресторанів та готелів  зросли на 1,5%. А от ціни  на послуги закладів дошкільної та початкової освіти зменшилися на 5,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...