App Store Google Play

Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

14.03.2017 15:00
Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

Сьогодні, 14 березня, на прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li пацієнти перитонеального діалізу розповіли, як корпоративні війни на фармацевтичному ринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник голови громадської організації «Подаруй надію 26» Світлана Курчевська розповіла, що з жовтня 2016 року на Дніпропетровщині виникло питання щодо доставок і закупівель розчину для перитонеального діалізу.

"В січні місяці була здійснена закупка 20% розчину для діалізу, який сьогодні вже закінчується. Тендер, який був оголошений департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської області в лютому місяці, заблокований. В чому справа - ми не знаємо, як ми думаємо - це зроблено іншим постачальником, який бажає зайти на ринок і надавати нам розчини", - розповіла Курчевська Тетяна.

За словами пацієнтів діалізу, якщо новий постачальник замінить іншого, то вони не зможуть скористатися їх послугами, адже їх катетери технічно не підходять до розчинів.

"У кожного хворого хірургічним шляхом встановлений катетер, який має певний діаметр та розмір, це прописано всюди - в протоколах і рекомендаціях лікарів", - розповів пацієнт діалізу Вадим Усенко.

Наразі в обласній лікарні імені Мечникова на складі в наявності приблизно дві тисячі лікарських розчинів, хоча місячний запас становить приблизно шість тисяч пакетів.

"Якщо протягом тижня не буде вирішено питання, люди почнуть гинути, замінити препарат нічим не можна. Ліки не продаються в аптеках, а закуповуються за рахунок бюджетних коштів. 62 людини в області з хворобою нирок залишаються в підвішеному стані. Ми написали звернення до МОЗ та департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області, тепер чекаємо на оперативне рішення.

Зазначимо, діаліз - це метод очищення крові, який широко використовується при нирковій недостатності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...