App Store Google Play

Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

13.03.2017 09:40
Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

У Дніпрі почали підвішувати контактну мережу від Нового мосту до Набережної, аби відновити тролейбусну лінію. Проте тролейбус № 13 поновляти не будуть. Про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко в ефірі програми "Вечірня м'ясорубка" на обласному 51 телеканалі, передає Дніпроград.

"Тролейбусу № 13 у місті не буде ніколи. За його маршрутом ходитиме тролейбус №2. Число 13 мені не до вподоби", - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, наразі тривають роботи з встановлення нових розтяжок та опор в районі Червоного Каменю, Парусу, вулиці Павлова.

"В першу чергу плануємо завершити укладання лінії до Панаса Мирного: початок житломасиву Червоний Камінь. До початку нового року новими тролейбусами , можливо, вже зможуть їздити і жителі Парусу. Наразі працюємо над тим, щоб отримати додаткове фінансування на проведення цих робіт", - пояснює заступник міського голови.

Посадовець також повідомив, що для другого тролейбусного маршруту будуть закуплені близько восьми сучасних одиниць транспорту з низькою підлогою та устаткованих кондиціонерами. До того ж, розглядається варіант придбання транспорту на автономному ходу.

"Усе ж таки придбаємо в цьому році одиницю такого транспорту, яку запустимо на житломасив Сокіл. Подивимося, як вона працюватиме, і, чи буде це рентабельно", - зазначив Михайло Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...