App Store Google Play

Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

10.03.2017 15:40
Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

У листопаді 2016 року з'явилось видання "Династія". На вулицях і в підземних переходах Кривого Рогу невідомі стали безкоштовно роздавати громадянам новоявлену газету, в якій фонд «Династія», організований кимось із Вілкулів, обіцяв роздавати людям спеціальні банківські картки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

На ці картки, при наявності персональних даних, фонд обіцяв малозабезпеченим громадянам пільги на оплату комунальних послуг, знижки в магазинах, і грошові перекази. 

А тепер родина заметушилась і всіляко відхрещується від причетності до благодійного фонду, намагаючись довести своє алібі потенційному електорату. Одночасно в двох її «кишенькових» ЗМІ - інтернет-виданні «Кривбас On-Line» і в газеті «Пульс» з'явилися розлогі, схожі на мовлення адвоката, статті про непричетність сім'ї Вілкул до «Династія» газетної і благодійно-фондовій.

Але і цього Олександру і Юрію Вілкулу здалося мало для очищення власної репутації. У під'їздах криворізьких багатоповерхівок у величезній кількості стали виникати листівки без вказівки юридичних даних замовника, але з цитатами з «Пульсу» і «Кривбас On-Line».

В результаті навіть ті, хто до цьогоне знали ні про вищеназвану газету, ні про фонд при ній, зацікавилися отриманою інформацією, а раз зацікавилися, то і задумалися. При цьому логіка нових читачів «Династії» найчастіше носила звичний народу характер: «Диму без вогню не буває», з усіма наслідками, що випливають з цього твердження висновками.

На сайті Асоціації політичних консультантів України, де був представлений «шедевр» політологів і іміджмейкерів команди Вілкула, роботу по боротьбі з чорним піаром назвали «слабким відображенням мінусовки». Коментарі в фейсбуці виявилися більш жорсткими - «настільки слабка, що сама по собі на мінус тягне».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...