App Store Google Play

День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

10.03.2017 21:00
День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

9 березня, як знають прихильники сучасної української музики в Дніпрі. – день народження не лише в Кобзаря, а й у гурту мандрівних дяків «Вертеп». Останній зібрав друзів і прихильників на звітно-святковий виступ у концерт-холі «Поплавок» обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Попри певні транспортні проблеми в місті, послухати програму «Нове та краще» та привітати улюблених виконавців зібралася немаленька аудиторія. Більшість – не лише з вітаннями, а і з подарунками.

Але головними дарувальниками цього вечора стали самі музиканти, які подарували понад три години запального «народного року», серед якого одразу шість абсолютно нових композицій (у тому числі на вірші Тараса Шевченка, Сергія Жадана та Андрія Макаревича), а також цілий ряд композицій різними мовами.

Як зазвичай шаленою харизмою заводив зал лідер колективу Тимофій Хом’як, який на початку виконав кілька пісень про події, пов’язані з війною на Сході: волонтерів, добровольців, військового капелана та вимушених переселенців.

"Пісні гурту Вертеп - як пульс сьогодення, вони завжди актуальні сьогодні, як і більшість українських історичних пісень та дум", - так бачить творчість колективу його фронтмен.

Для тих прихильників творчості «Вертепу», які не змогли попасти на святковий концерт, запис першого виконання пісні «Йона» на слова Сергія Жадана. Як засвідчили знавці, це перший за 15 років випадок, коли Хом’як вийшов до мікрофону з гітарою.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...