App Store Google Play

Реабілітаційний центр для учасників АТО у Дніпрі прийняв вже близько 1,2 тисячі бійців

07.03.2017 19:30
Реабілітаційний центр для учасників АТО у Дніпрі прийняв вже близько 1,2 тисячі бійців

Реабілітація, як у Європі. Від безкоштовних ліків до занять у басейні. Цьогоріч реабілітаційний центр для учасників АТО, організований командою ДніпроОДА, прийняв вже 160 бійців. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Перший в області реабілітаційний центр для учасників АТО відкрили у грудні 2015-го. Орієнтувались на кращі європейські практики, індивідуальний підхід до кожного, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – У реабілітаційному центрі вже побували близько 1200 бійців».

Нині у центрі проходять реабілітацію 39 бійців. Серед них й боєць з позивним «Кобра». У запеклих боях чоловік отримав важкі травми кінцівок, пережив кілька операцій. Руки не згинались.

«Допомогли у реабілітаційному центрі. Дотримувався усіх рекомендацій лікарів, бо дуже хотів одужати. Тепер можу рухати руками. Незабаром знову в АТО, – каже військовий. – Улюблена вправа – заняття з м’ячиком. Дав йому позивний «Шрек».

У реабілітаційному центрі багато нових методик, розповідає завідуюча Олена Привал.

«Нові підходи у фізіотерапії, басейн, кінотерапія, арт-терапія, групові заняття з психологом», – каже медик.

У центрі реабілітують й спортивними турнірами.

«Шахи, шашки, настільний футбол. Ми тут не сумуємо. Граємо, перемагаємо, отримуємо грамоти. Взагалі тут гарне ставлення до бійців. Почуваюсь, як у дитячому садку», – розповів боєць Анатолій Гурський.

Курс реабілітації у центрі – 18 днів. Пройти реабілітацію можуть усі демобілізовані. Це безкоштовно. За направленням потрібно звернутися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: Дніпро, пл. Соборна, 14.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...