App Store Google Play

Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

04.03.2017 15:00
Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

Народний депутат України Андрій Денисенко відреагував на заяви урядовців з приводу фінансових втрат від недоотриманих податків, з підприємств Донецької та Луганської областей, яких зазнає Україна внаслідок продовження блокади ОРДЛО.

За підрахунками уряду, український бюджет втратить близько 32 мільярдів гривень податків, що завдасть величезного удару по економіці країни.

Денисенко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук запропонував можновладцям і суспільству розглядати цю проблему під дещо іншим кутом.

Народний депутат закликав оцінювати ефективність дій як блокадників, так і уряду з огляду на умови війни - з точки зору балансу втрат України і втрат ворога.

Депутат Верховної Ради наголосив, що насамперед слід рахувати фінансові втрати, яких блокада завдає кремлівським окупантам та їх посіпакам. За словами нардепа, на війні головне - яких втрат ти завдаєш ворогу, наближуючи крах російської імперії.

"Це війна і треба розуміти баланс втрат. Як людських, так і матеріальних. Врешті, перемагає не той, хто не несе втрат, а той, хто завдає ворогові більших. Бажано - несумісних з життям Імперії", - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...