App Store Google Play

Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

03.03.2017 19:30
Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

Сьогодні, 03 березня, у Криворізькій міськраді був проведений обшук за фактом зловживання службовим становищем та ухиленням від сплати податків з боку представників органів криворізької виконавчої влади (ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 212 КК України). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Правоохоронці зібрали необхідну документацію для здійснення процесуального керівництва в межах кримінального провадження. Наразі триває слідство.

Зазначимо, протягом 2016 року посадовці Криворізької міської ради укладали договори про виконання робіт та надання послуг за бюджетні кошти (на суму більше 200 млн грн), частина яких з метою подальшої реалізації перераховувалась низці фіктивних підприємств, які, в свою чергу, безпідставно формували податковий кредит.

В подальшому здобуті таким чином грошові кошти розподілялись між посадовими особами органів виконавчої влади Криворізької міської ради.

Нагадаємо, вчора Генеральний прокурор Юрій Луценко проголосив підозри щодо міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула та його поплічників.

"В рамках розслідування перевіряється можлива причетність до скоєння розкрадання міського голови Вілкула Ю.Г., його першого заступника Удода Є.Г., заступника Катриченко О.В., інших службових осіб ради та ряду підприємств", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...