App Store Google Play

В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

01.03.2017 11:00
В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

У Нікополі автомобілісти не можуть безпечно їздити місцевими дорогами: центральний проспект, незважаючи на щорічний ремонт, знову схожий на смугу перешкод. Міська влада обіцяє виправити ситуацію найближчим часом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 11 Канал.

Ями та глибокі вибоїни не залишають шансу на безпечні поїздки, змушуючи водіїв порушувати правила та виїжджати на зустрічну смугу. Міська влада і підрядники одностайні у причинах недовголіття дорожнього покриття: винні зливовідводи, точніше, їх відсутність. Адже у місті немає жодного зливостоку, воді діватися нікуди, отже асфальт довго не витримує.

"На сьогоднішній день у місті виникла проблема: через відстуність зливовідводів дощова вода тривалий час затримується на поверхні. Відповідно асфальт від цього псується", - говорить міський голова Нікополя Андрій Фісак.

За його словами, проблему зібралися вирішувати кардинально: з обласного бюджету виділили 9,5 мільйонів гривень на ремонт центральної дороги міста із обладнанням зливовідводів. Ще 10 млн грн підуть на ремонт доріг у приватному секторі. Ремонтні роботи будуть проведені цього року.

Крім того, міський голова зазначив, що буде змінено фірму-підрядника, хоча представник фірми, дивлячись на невтішні результати торічної роботи, обіцяє все виправити, як того і вимагає договір із гарантією.

"Ми виконували роботи, у нас є гарантійний термін, отже ми будемо обслуговувати дороги й надалі", - додає представник фірми-підрядника Артур Фтаян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...