App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

01.03.2017 19:30
У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

Сьогодні, 1 березня, у Дніпрі завершилася реєстрація проектних пропозицій до програми бюджету участі. Очільник міста Борис Філатов та в. о. заступника міського голови Яніка Мерило під час брифінгу підбили підсумки першого етапу партиципаторного бюджетування. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпро зібрав майже рекордну для країни кількість ініціатив – 296 проектів. На участь дніпрян у розподіленні бюджетних коштів міста виділено 10 млн. грн. За словами міського голови, ця сума попередня і фінансування можуть збільшити.
  
"Сумуючи усі проекти, містяни внесли пропозиції на суму понад 60 млн. грн. Нас дуже тішить те, що мешканці Дніпра не байдужі і зацікавлені у майбутньому покращенні власного міста», – зазначив очільник Дніпра Борис Філатов.

Більшість проектів дніпряни презентували у сферах комунального господарства, освіти, спорту та культури. Найактивнішими виявилися жінки – вони запропонували 65% усіх зареєстрованих проектів.

"Хочу зауважити, що голосування за проекти розпочнеться 24 квітня, воно буде відкритим, кожний охочий зможе стежити за його перебігом. Автори зможуть рекламувати та заохочувати голосувати містян за свої ідеї", – розповіла Яніка Мерило.

Зазначимо, найбільше заявок надіслали мешканці Соборного та Новокодацького районів. Вік більшості авторів – від 25 до 50 років. Осіб віком до 25 - всього 9%.

Нагадаємо, що обсяг коштів «Бюджету участі» порівну розподілять на реалізацію малих і великих проектів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...