App Store Google Play

Залишився останній день для подачі проектних пропозицій відповідно до програми бюджету участі у Дніпрі

28.02.2017 11:40
Залишився останній день для подачі проектних пропозицій відповідно до програми бюджету участі у Дніпрі

Сьогодні, 28 лютого, закінчується термін подачі проектних пропозицій до програми бюджету участі у Дніпрі, що триває з початку лютого, а тому потрібно поквапитись та встигнути подати свою ідею. 

Наразі вже зареєстровано 149 проектів. З них 53 - великих (від 200 до 600 тис. грн) та 96 - малих (від 50 до 200 тис. грн.).

Переважно це будівництво спортивних та дитячих майданчиків, проекти на поліпшення благоустрою міста, облаштування громадських просторів, але є також культурні, наприклад заснування фестивалю та виїзної філармонії.

Любителі активного способу життя турбуються про скейт-парки та стадіони. У місті також може з'яитись спортивно-технічна гоночна траса для радіокерованих моделей.

Зазначимо, що значна кількість проектних пропозицій - це модернізація або створення скверів та парків.

Крім того, студенти Дніпра запропонували організувати стажування для студентів вищих навчальних закладів міста Дніпровській міській раді. Також молодь просить відкрити коворкінг-центр - вільного простору, майданчику для роботи громадських організацій які працюють з молоддю та розвитку неформальної освіти для молоді міста.

Подати проектну пропозицію досить просто, потрібно заповнити лише 7 пунктів бланку, де варто описати ідею, визначити місце та додати приблизний кошторис. Бюджет участі – це унікальна можливість втілити свої мрії в життя, стати автором проекту та увійти в історію міста.

Подача заявок та голосування буде відбуватись в електронному вигляді за посиланням та у паперовому вигляді через Центри надання адміністративних послуг. 

Нагадаємо, на програму партиципаторного бюджетування виділено 10 млн. грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...