App Store Google Play

У Дніпрі новоспечена громадська організація допомагатиме сім'ям зигиблих бійців АТО

28.02.2017 16:40
У Дніпрі новоспечена громадська організація допомагатиме сім'ям зигиблих бійців АТО

Сьогодні, 28 лютого, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» громадський діяч, волонтер Людмила Кострюкова розповіла про новостворену громадську організацію «Родинне коло загиблих героїв». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На Дніпропетровщині створена громадська організація, яка покликана надавати безкоштовні консультації сім'ям загиблих бійців АТО.

«Більше 500 військовослужбовців, добровольців родом з Дніпропетровської області загинули на Донбасі. Їхні родини залишилися без чоловічого плеча. Ми хочемо допомогти тим, хто втратив своїх близьких під час проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях. Ми хочемо, аби рідні загиблих бійців могли зустрічатися один з одним, та гуртуватися у єдине родинне коло. Крім того вони зможуть отримати консультаційну допомогу за нагальних потреб», - розповіла Кострюкова.

Представники організації також запросили на зустріч жінок з сімей загиблих Героїв та усіх небайдужих, яка відбудеться 5 березня, о 13.30, за адресою вул. Ливарна, 10.

"Запрошуємо усіх матерів, дружин, сестер, доньок, подруг, волонтерів та товаришів по службі захисників нашої країни. Ми плануємо провести концерт у Великому залі Будинку Музики. У програмі виступи співаків, музикантів, танцювальних груп", - запросила волонтер.

Представник штабу національного захисту Павло Закіпний повідомив, що зараз в Дніпрі йде збір підписів за те, щоб фотографії загиблих на Донбасі героїв були розміщені на Алеї Пам'яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. На їх думку конкурс з проектування нової Алеї Пам'яті пройшов не належним чином, і тепер громадські працівники хочуть, щоб в нього внесли зміни. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...