App Store Google Play

У Дніпрі новоспечена громадська організація допомагатиме сім'ям зигиблих бійців АТО

28.02.2017 16:40
У Дніпрі новоспечена громадська організація допомагатиме сім'ям зигиблих бійців АТО

Сьогодні, 28 лютого, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» громадський діяч, волонтер Людмила Кострюкова розповіла про новостворену громадську організацію «Родинне коло загиблих героїв». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На Дніпропетровщині створена громадська організація, яка покликана надавати безкоштовні консультації сім'ям загиблих бійців АТО.

«Більше 500 військовослужбовців, добровольців родом з Дніпропетровської області загинули на Донбасі. Їхні родини залишилися без чоловічого плеча. Ми хочемо допомогти тим, хто втратив своїх близьких під час проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях. Ми хочемо, аби рідні загиблих бійців могли зустрічатися один з одним, та гуртуватися у єдине родинне коло. Крім того вони зможуть отримати консультаційну допомогу за нагальних потреб», - розповіла Кострюкова.

Представники організації також запросили на зустріч жінок з сімей загиблих Героїв та усіх небайдужих, яка відбудеться 5 березня, о 13.30, за адресою вул. Ливарна, 10.

"Запрошуємо усіх матерів, дружин, сестер, доньок, подруг, волонтерів та товаришів по службі захисників нашої країни. Ми плануємо провести концерт у Великому залі Будинку Музики. У програмі виступи співаків, музикантів, танцювальних груп", - запросила волонтер.

Представник штабу національного захисту Павло Закіпний повідомив, що зараз в Дніпрі йде збір підписів за те, щоб фотографії загиблих на Донбасі героїв були розміщені на Алеї Пам'яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. На їх думку конкурс з проектування нової Алеї Пам'яті пройшов не належним чином, і тепер громадські працівники хочуть, щоб в нього внесли зміни. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...