App Store Google Play

Їхня зброя – слово: у ДніпроОДА пройшов фінал дебатного турніру для школярів Dnipro Open 2017

28.02.2017 13:20
Їхня зброя – слово: у ДніпроОДА пройшов фінал дебатного турніру для школярів Dnipro Open 2017

На Дніпропетровщині завершився 9-й традиційний дебатний турнір для школярів Dnipro Open 2017. За його умовами учасники мають презентувати проект на запропоновану тему та захистити його, відповідаючи на запитання суперників. У змаганні взяли участь 32 команди із різних областей України. Тривали дебати 3 дні. Фінал пройшов у ДніпроОДА, передає Дніпроград.

Вони трохи хвилюються, радяться перед початком дебатів та знову перечитують тези своїх виступів. У фіналі зустрілися дві команди: із Бердянська та Дніпра. За умовами конкурсу Dnipro Open 2017 учасники мають презентувати власний соціальний проект, який можна реалізувати у Дніпрі.

«Наша команда презентувала проект впровадження інклюзивної освіти у Дніпрі. Зокрема, створення спеціальних творчих студій для дітей з особливим потребами. Нам складніше, оскільки ми не корінні мешканці Дніпра. Проте досить довго вивчали ваше місто, його потреби і тому впевнені, що наш проект можна тут реалізувати», - розповіла учасниця команди із Бердянська Ангеліна Татарікова.

Саме її команда і стала переможницею. Другі у перегонах дніпряни. Вони захищали проект із очистки питної води у селищі Таромському.

«Всі діти дуже старалися. Команди презентували два зовсім різних проекти. У своїх виступах учасники наводили вдалі і переконливі аргументи. Я не вперше у журі. З кожним роком учасників стає все більше. І такі заходи дуже корисні для розвитку школярів», - зазначила член журі Олена Зарічна із Тернополя.

Дебатний турнір Dnipro Open 2017 започаткували 9 років тому у Дніпрі. Щорічно він проходить наприкінці лютого. Турнір - ініціатива місцевих вчителів та ГО «Нове бачення». Підтримує дебати ДніпроОДА. Школярі змагаються у двох категоріях: молодша ліга – 6-9 класи та старша ліга – 9-11 класи. В останній передбачено два формати: україномовний та англомовний.

«Переможці отримують кубки та медалі. Після завершення змагань журі визначає кращого спікера дебатів. Ми вручаємо йому спеціальну медаль», - розповіла координатор дебатів Ірина Авдєєва.

Цього року кращим спікером стала учениця школи №9 із Дніпра Валерія Малашенко. Вона змагалася у старшій лізі англомовного формату.

«Класні емоції. Ця медаль доводить, що не марно витратила ночі на підготовку», - поділилася дівчина.

Всі учасники задоволені турніром. Організатори вже готуються до наступного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...