App Store Google Play

25 дітей усиновили на Дніпропетровщині з початку року

28.02.2017 15:20
25 дітей усиновили на Дніпропетровщині з початку року

Цьогоріч на Дніпропетровщині усиновили 25 дітей. Вони виховуватимуться в українських родинах. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Кожна дитина має виховуватися в родині та відчувати батьківську турботу й любов. За останні два роки на Дніпропетровщині всиновили 336 дітей. У 2017-му знайшли свої родини ще 25 хлопчиків та дівчаток. Вдячні всім, хто небайдужий до дитячої долі. Це прояв милосердя та щиросердності», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Серед усиновлених цьогоріч – 10 малюків до одного року, 15 дітей – віком до 10 років.

Хлопчики та дівчатка знайшли омріяних батьків в українських сім’ях. Основну частину з них усиновили родини із Дніпропетровської області.

Аби стати батьками для дитини-сироти, треба звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих всиновити дитину поставлять на облік, допоможуть знайти дитя та підготувати необхідні документи.

У 2016-му на Дніпропетровщині всиновили майже 160 дітей. У дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях знайшли свої родини 210 дітей. Під опіку та піклування взяли близько 800 хлопчиків та дівчат.

На Дніпропетровщині майже 8,6 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...